MODA - ALIŞ - VERİŞ

Mugler H&M koleksiyonu görücüye çıktı

Lüks markalarla iş birliğine devam eden H&M, son olarak Mugler ile ortak bir koleksiyona imza attı. 11 Mayıs’ta satışa sunulacak olan Mugler H&M koleksiyonundaki toplam 38 parça, önceki gün görücüye çıktı. Koleksiyondaki tasarımlar için, bir döneme damga vuran Jerry Hall ve Connie Fleming de modellik yaptı

Mugler H&M koleksiyonu görücüye çıktı

İsveçli hazır giyim markası H&M, Mugler ile yaptığı iş birliğinden doğan ve 38 parçadan oluşan Mugler H&M koleksiyonunu tanıttı.

Medyayla paylaşılan lookbook'ta, koleksiyondaki 38 parçayı, Lengua tarafından fotoğraflanan ve Haley Wollens tarafından stilize edilen Mariacarla Boscono, Anna Ewers, Imaan Hammam, Selena Forrest, Sora Choi ve Aweng Chuol gibi yıldız isimler tanıtıyor. Bu yıldız isimler arasında, 80'ler ve 90'larda Mugler defilelerinde yürüyen efsanevi modeller Jerry Hall ve Connie Fleming de yer alıyor. 

Koleksiyonda dikkat çeken parçalar arasında illüzyon panelli catsuit'ler, tozluklar, body'ler, NSFW kesimli mini elbiseler, karışık teknik jean ve naylon jean pantolonlar ile ultra keskin deri trençkotlar bulunuyor. Ve tabii ki koleksiyonda, Mugler'ın geçmiş 10 yıllardaki en büyük hitlerine de atıfta bulunuluyor. 

Jerry Hall, mimari kolları olan dar, siyah, kadife bir elbiseyle poz verirken, Connie Fleming ise bir zincirle birbirine bağlanan çift broşla tutturulmuş bumerang şeklindeki küpeler ve ceketle görülüyor. 

Koleksiyonda, erkekler için de çeşitli parçalar bulunuyor. Dış giyim, jean ve oymalı takım elbiseler, bu parçalardan bazıları. Koleksiyon ayrıca çantalar, eşarplar, tül eldivenler, taytlar, vücut zincirleri ve takılar da satışa sunulacak. Koleksiyon, 11 Mayıs’ta satışa çıkacak.

İşte Mugler H&M koleksiyonunda yer alan 38 parça.Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi