MODA - ALIŞ - VERİŞ

Moncler’in Trailgrip spor ayakkabıları şimdi çok daha renkli

İtalyan lüks moda markası Moncler, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Trailgrip spor ayakkabısını İlkbahar-Yaz 2023 sezonu için güncelledi. Sağlamlığı, konforu ve teknolojisiyle dikkat çeken Trailgrip, yeni renkleriyle baharı ayaklarınıza taşıyacak

Moncler’in Trailgrip spor ayakkabıları şimdi çok daha renkli

Moncler’in Sonbahar-Kış 2022'de piyasaya sürdüğü Trailgrip spor ayakkabısı, markanın otantik dağ DNA'sını bünyesinde taşıyarak en yüksek özellikli teknolojiyle zorlu dış mekan arazilerini kolaylaştırıyor.

Trailgrip'in ayırt edici sağlam tasarımı; üstün çekiş, konfor ve koruma sağlıyor. Bu iddialı ayakkabı; İlkbahar-Yaz 2023 için, dağda veya şehirde göz alıcı patikalar için tasarlanmış yeni renk grupları ve birinci sınıf hafif kumaşlarla kullanıcının karşısına çıkıyor.

İmza niteliğindeki Trailgrip'in yeni varyasyonunun üst kısmında daha hafif kumaşlar ve nefes alabilen file kullanılırken, neon pembe ve mor gibi yeni renk gruplarıyla dikkat çekiyor. Gore-Tex ile yapılan Trailgrip GTX ise klasik mono siyah beyaz stillerle geri dönüyor.

Trailgrip Lite, kış muadilinden %23 daha hafif, ince bir siluette yüksek özellikli teknik güç sunuyor. Trailgrip'in üstün konforu ve koruması, sektördeki en iyi teknik ortaklıklar aracılığıyla elde edilmiş: Vibram Megagrip bileşik tabanlar, eşsiz tutuş, mükemmel çekiş ve mükemmel dayanıklılık sunarken, EVA orta taban yastıklama ve hafiflik sağlıyor, OrthoLite iç taban teknolojisi gün boyu rahatlık ve nefes alabilirlik sunuyor ve karbon fiber taban plakası, üstün geri tepme ve destek sağlıyor.

Yeni Trailgrip renk grupları ve Trailgrip Lite, seçkin Moncler butiklerinde ve Moncler.com'da satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler