MODA - ALIŞ - VERİŞ

Moncler’den ‘Kış aşkı için’ rengarenk bir koleksiyon

Dış giyim deyince akla gelen ilk markalardan biri olan İtalyan lüks markası Moncler, 2023-2024 Sonbahar/Kış sezonu ‘Kış aşkı için’ adını taşıyan rengarenk ve sıcacık bir koleksiyon hazırladı

profil
BT Ekip
26.12.2023
Moncler’den ‘Kış aşkı için’ rengarenk bir koleksiyon

Özellikle Sonbahar/Kış sezonlarında koleksiyonları merakla beklenen İtalyan lüks markası Moncler, 2023-2024 Sonbahar/Kış sezonunda da takipçilerine hayal kırıklığına uğratmadı ve iddialı bir koleksiyon hazırladı. Dış giyimde uzmanlaşmış bir marka olan Moncler’in ‘Kış aşkı için’ adını taşıyan 2023-2024 Sonbahar/Kış koleksiyonu için aynı adı taşıyan bir kampanya hazırlandı.

New Yorklu yaratıcı ikili Gustavo Lopez ve Gus&Lo olarak da bilinen Lorena Parra tarafından çekilen kampanya; Moncler'in ustalaştığı sıcak görünüm, giysilerde kullanılan renk paleti ve dokuların yanı sıra, vücudu saran triko ve kapitone kumaşlara odaklanan akıllı stil öne çıkıyor.

Koleksiyonun ana parçalarını markanın kış gardırobunun maksimum konforunu ve kusursuz tasarımını hayata geçiren Parana ceket, Gaia Pocket High diz boyu botlar ve ikonik Moncler Karakurum ceket oluşturuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog