MODA - ALIŞ - VERİŞ

Miu Miu ve Church, Şangay ayakkabıyı yeniden yorumladı

Church ve Miu Miu, ikinci kez iş birliği yaptı. Bu iş birliğinde, Miu Miu İlkbahar/Yaz 2024 için Church tarzı ‘Şangay’ ayakkabı ile yeniden yorumlandı. Geleneğe saygı ile çağdaşlık arasında bir oyunu çağrıştıran ayakkabıda; kendi geleneksel burun ve topuğu kullanılarak, doğal bir renk paletiyle eskitilmiş deriye eklenmiş ve bu da lüks etkisini daha da ön plana çıkarmış

profil
BT Ekip
13.02.2024
Miu Miu ve Church, Şangay ayakkabıyı yeniden yorumladı

İkinci kez yapılan Church’s X Miu Miu iş birliği dağınık bir şıklık, rahat ve kendinden emin olma temalarıyla ön plana çıkıyor. İlk olarak Paris'teki Sonbahar/Kış 2023 moda haftasında tanıtılan koleksiyon, İlkbahar/Yaz 2024 için Church tarzını ‘Şangay’ ayakkabı ile yeniden yorumluyor. 

Geçmişten gelen ve temelleri 1929 tarihine dayanan Church’s X Miu Miu Şangay, her iki markanın da temsil ettiği modernlik ve inceliğe atıfta bulunuyor.

Church’s x Miu Miu 2024 kampanyası için model Matilda Liedholm ve Judith Shyambala, fotoğrafçı Lengua tarafından yeşil bir kır bahçesi fonunda fotoğraflanıyor. Ağaç budama sanatının görkemi ve yazlık döşemelere ilham veren özel olarak tasarlanmış çizgili jakar, modellerin duruşlarının ve jestlerinin rahatlığını çerçeveleyerek doğal ve yapmacık, organik ve uydurulmuş konseptlerini bir araya getiriliyor.
Kampanya, Miu Miu mirasını gençlik dolu yeni bir senaryoya dönüştürerek, şimdiki zamanı zenginleştirmeyi ve bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Geleneğe saygı ile çağdaşlık arasında benzer bir oyunu çağrıştıran ayakkabının kendi geleneksel burun ve topuğu kullanılarak, doğal bir renk paletiyle eskitilmiş deriye ekleniyor ve bu da lüks etkisini daha da ön plana çıkarıyor.

Miu Miu'nun kalbinde yatan tezatlıklar, eşit önem ve değere sahip olarak bu koleksiyonda da belli oluyor; eski ve yeni, giyinik ve çıplak, resmi ve gayri resmi... Tıpkı akıp giden zaman ve durağan zaman gibi.

Önceki ve Sonraki
Haberler