MODA - ALIŞ - VERİŞ

Microsoft’un bu yılki ‘çirkin Noel kazağı’nın teması ikonik Windows XP duvar kağıdı

Birkaç yıldır her Noel döneminde farklı bir ‘çirkin kazak’la takipçilerinin karşısına çıkan Microsoft’un bu yılki kazağının teması ikonik Windows XP duvar kağıdı… 69.99 dolara satılan kazak o kadar sevildi ki, neredeyse tüm bedenleri birkaç gün içinde tükendi

profil
BT Ekip
12.12.2023
Microsoft’un bu yılki ‘çirkin Noel kazağı’nın teması ikonik Windows XP duvar kağıdı

‘Çirkin Noel kazakları’ son 10 yılda bir giyim trendi haline geldi ve Microsoft da son birkaç yıldır, kendi temalarını taşıyan kıyafet serisiyle bu trendi takip ediyor. Geçmişte çıkardığı ‘çirkin kazak’lar;Windows logosu, MS Paint, Clippy, Mayın Tarlası ve Windows XP'yi temel alan tasarımlarıyla dikkat çekmişti. Microsoft bu yıl ise ikonik Windows XP duvar kağıdı temalı ‘Windows Ugly Sweater: Bliss Edition'ı sundu. Ancak bu kazaktan bir tane kapmak istiyorsanız acele etmeniz gerekecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Microsoft'un ‘çirkin kazakları’ hızla tükeniyor. Bu yazının yazıldığı sırada stokta yalnızca 2XL ve 3XL bedenleri mevcuttu; S, M, L ve XL bedenlerin tamamı tükenmişti. (Düzeltme: 3XL beden, bu yazıyı yayınladıktan birkaç dakika sonra stoklarda kalmadı!)

Windows Ugly Sweater: Bliss Edition'ın 69.99 dolar fiyatındaki kalan boyutlarından birini almak istiyorsanız, hemen Xbox Gear Shop'a gidin ve tükenmeden önce siparişinizi verin.

Önceki ve Sonraki
Haberler