MODA - ALIŞ - VERİŞ

Mercedes-Benz ile Superplastic, oyuncak ve giyim koleksiyonu çıkardı

Alman otomotiv markası Mercedes-Benz ile lüks sanat oyuncağı yaratıcısı Superplastic bir araya gelerek özel bir koleksiyona imza attı. Superdackel adını taşıyan koleksiyonun en dikkat çeken parçalarından biri, dünyanın dört bir yanındaki arabaları süsleyen, başını sallayan köpek Wackeldackel'in yeniden tasarlanmış versiyonu oldu. Koleksiyonda ayrıca tişört, şapka, köpek tasması gibi parçalar da bulunuyor

Mercedes-Benz ile Superplastic, oyuncak ve giyim koleksiyonu çıkardı

Mercedes-Benz ile Superplastic, lüks otomobilin ön panel kasasına saygı duruşunda bulunan ve sınırlı sayıda üretilen oyuncak ve giyim parçalarından oluşan Superdackel kapsül koleksiyonu için güçlerini birleştirdi.

İş birliği, geçtiğimiz günlerde New York'ta düzenlenen bir etkinlikle tanıtıldı. Etkinlikte, dünyanın dört bir yanındaki arabaları süsleyen, başını sallayan gösterge paneli köpeği Wackeldackel'in yeniden tasarlanmış bir versiyonu da sergilendi.

Superdackel olarak adlandırılan, kiraz, akçaağaç, ceviz ve kızılağaçtan el yapımı olan ahşap heykelciğin boynunda kolye olarak, Mercedes’in logosu yer alıyor. Sadece 65 adet üretilen Superdackel’ın fiyatı 3.500 dolar.

Heykelciğin yanında bir kapüşonlu üst, tişört ve Superdackel logolu yüzde 100 organik pamuktan yapılmış bir şapkayı da içeren bir giyim koleksiyonu yer alıyor. Koleksiyonda ayrıca ekose desenli ipek bir fular ve bir köpek tasması da bulunuyor.

Ortak markalı sınırlı üretim koleksiyondaki parçaların fiyatı 150 ile 3.500 dolar arasında değişiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler