MODA - ALIŞ - VERİŞ

Mavi X MARCHÉ’den Fransız Rivierası’ndan ilham alan özel koleksiyon

Geçtiğimiz yaz çıkardıkları koleksiyon büyük beğeni toplayan MARCHÉ ile Mavi, bu sezon yeniden bir araya geldi ve Fransız Rivierası’nın eşsiz zarafetini ve enerjisini yansıtan özel çanta tasarımlarından oluşan bir koleksiyon hazırladı

profil
BT Ekip
12.06.2024
Mavi X MARCHÉ’den Fransız Rivierası’ndan ilham alan özel koleksiyon

MARCHÉ ile Mavi’yi yeniden bir araya getiren özel çanta koleksiyonu; Nice sahillerinin huzur verici atmosferini, hasır şemsiyelerin altındaki keyfi, neşeli sokakları ve eşsiz plajların cazibesini stilinize taşıyor.

Mavi ve MARCHÉ’nin baş harflerinden ilhamla özel olarak oluşturulan ‘Mm’ logosuyla koleksiyon, kendi manifestosunu yeni sezonda da üzerinde taşıyor. Renkleri, dokuları ve desenleriyle de Mavi’nin Akdenizli ruhunu ortaya koyarak her kombine rahatlıkla eşlik ediyor.

Koleksiyonda yer alan sarı ve beyaz çizgiler; sahil, deniz ve gökyüzünün doğallığını ve ferahlığını simgeliyor. Sezonun favori renklerinden olan kahverengi parçala, unutulmaz yaz sahillerindeki kumun sıcaklığını stilinizle birleştirirken, canlı kırmızılar ise çantalara yaz meyvelerinin enerjisini katıyor. Mavi’nin denim dokunuşuyla tasarlanan parçalar ise denim modasının sofistike ve modern tarzını yansıtıyor.

Benzersiz kalitede kumaşları ve ince detaylarıyla dikkat çeken 18 parçalık koleksiyon; MARCHÉ’nin Petit Lido, Midi Lido, Le Club Bag ve Clutch gibi günün her anına her okazyona uygun boyut seçenekleriyle yazın gelişini müjdeliyor.

MARCHÉ X Mavi özel koleksiyonuna mavi.com, Mavi App ve Mavi mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler