MODA - ALIŞ - VERİŞ

Marni’den tüm dikkatleri üzerinize çekecek ekstra büyük spor ayakkabı: BIG FOOT 2.0

İtalyan moda evi Marni, geçtiğimiz yıllarda çıkardığı ve büyük ilgi gören Bigfoot ayakkabısından ilhamla yeni bir spor ayakkabısı tasarladı: BIG FOOT 2.0. Yeni model, eskisine oranla çok daha büyük ve pofuduk

Marni’den tüm dikkatleri üzerinize çekecek ekstra büyük spor ayakkabı: BIG FOOT 2.0

Marni’nin geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni spor ayakkabısı BIG FOOT 2.0, akıllara ‘Ne kadar büyükse o kadar iyi’ sözünü getiriyor. Markanın daha önce çıkardığı Bigfoot ayakkabısından ilham alan yeni model, çok daha büyük ve pofuduk.

İtalyan moda evi; uniseks ayakkabının, kullanıcısına cesur bir tavır vermek, hem rahatlık, hem de özgürlüğe dayalı bir kimlik getirmek için tasarlandığını açıkladı.

Sarı, siyah ve beyaz renklerde piyasaya sürülecek olan ayakkabının her bir çifti, uyumlu renk bloklu kauçuk taban ve pürüzsüz Nappa deri ile kaplandı. Ayakkabının görünümü, yüksek hacimli dolgulu üst kısmıyla vurgulanıyor.

Markanın Sonbahar/Kış 23 koleksiyonuyla örtüşecek şekilde tasarlanan BIG FOOT 2.0 için “Rahatlık arayışı, çizgi film ile gerçeklik arasında bir denge, iddialı yaratıcılık ve saf sadelik arasında her şey bi arada " açıklaması yapıldı.

BIG FOOT 2.0, Eylül ayından itibaren seçkin mağazalarda ve Marni'nin web sitesinde satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler