MODA - ALIŞ - VERİŞ

Marco de Vincenzo’nun Etro için tasarladığı ilk çanta: Vela

Etro, kreatif direktörü Marco De Vincenzo’nun imzasını taşıyan ilk çantayı tanıttı. Vela adını taşıyan ve pek çok renk seçeneği bulunan çanta; çıkarılabilir çift omuz askısına sahip ve omuzda ya da çapraz kullanılabiliyor

Marco de Vincenzo’nun Etro için tasarladığı ilk çanta: Vela

İtalyan moda markası Etro, Kreatif Direktör Marco De Vincenzo’nun marka için tasarladığı ilk çanta olan Vela’yı tanıttı. Denizcilik dünyasından ilham alan keskin silueti ve dinamik kıvrımları ile dikkat çeken Vela, rüzgarı yararak ilerleyen bir yelkenliyi anımsatıyor.

Çantanın V şeklindeki özgün kapağında esnek bir fermuarın yanı sıra bir tarafında Etro logosu, diğer tarafında ise Pegasus figürü bulunan, madeni para basımında kullanılan teknikle hazırlanmış bir madalyonun yer aldığı zincir yer alıyor.

Deriden üretilen çanta; siyah, fildişi ve gianduja çikolatası renklerinin yanı sıra farklı renk seçenekleriyle de satışa sunulacak. Çıkarılabilir çift omuz askısına sahip çanta, omuzda ya da çapraz kullanım seçeneği sunuyor.

Kampanya görsellerinde Etro Vela Bag ve İtalyan model Bianca Balti, sade bir fon önünde yakın ve tensel bir bağ kurarak dikkatleri üzerlerine topluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi