MODA - ALIŞ - VERİŞ

Mango, Jen Ceballos ile özel bir parti koleksiyonu hazırladı

Mango ile model ve içerik üreticisi Jen Ceballos, bir araya gelerek 60’tan fazla ürün ve aksesuardan oluşan, sınırlı sayıda üretilecek özel bir parti koleksiyonu hazırladı. Koleksiyon, parti görünümleri için hazırlanan elbiseler, dış giyim ürünleri ve aksesuarlardan oluşuyor

profil
BT Ekip
05.11.2023
Mango, Jen Ceballos ile özel bir parti koleksiyonu hazırladı

Mango, moda endüstrisinin önde gelen isimleriyle uzun süredir yaptığı iş birliklerine bir yenisini ekliyor. Miami'de yaşayan Kolombiya asıllı model ve içerik üreticisi Jen Ceballos, Mango ile iş birliğini 60’tan fazla ürün ve aksesuardan oluşan, sınırlı sayıda üretilecek özel bir parti koleksiyonu ile genişletiyor. Koleksiyon, parti görünümleri için hazırlanan elbiseler, dış giyim ürünleri ve aksesuarların öne çıktığı parçalardan oluşuyor.

Jen Ceballos; her insanın en iyi versiyonunu yansıtmak üzere tasarlanan koleksiyonu mükemmel bir şekilde tanımlayan zamansız incelik, duygusallık ve minimalizmin maksimum seviyede ifade edilmesine olanak tanıyan bir stil sunuyor.

‘Mango Kızı’nın doğal olarak sofistike tarzını, Mango’nun global yaklaşımıyla birleştiren bu özel parti koleksiyonu, sınırlı sayıda üretildi. Kapsül koleksiyonda metalik tonlar, saten elbiseler, zarif ışıltı detaylarıyla dolu giysiler ve transparan çekiciliğine vurgu yapan parçalar yer alıyor. Aksesuarlar ise koleksiyonun geri kalanını mükemmel bir şekilde tamamlayan ve dengeleyen yüksek topuklu botlar, ucu açık sandaletler, ‘choker’ kolyeler ve mini çantalardan oluşuyor ve adeta bir zaman yolculuğuyla bizleri 2000'li yılların minimalist stiline geri götürüyor.

Kapsül koleksiyonda hem uzun, hem de kısa saten elbiseler ile güçlü deri ve yün dış giyim ürünleri gibi anahtar parçalar yer alıyor. Bu parçalar, uzun kollu tişörtler, etekler ve özel dikim pantolonlar ve hatta jean pantolon ve beyaz gömlek gibi temel parçalarla kombinleniyor. 

Koleksiyonun renk paleti; gökyüzü, gece mavisi ve turkuaz gibi mavinin bazı tonlarıyla kombinlenen gri, siyah, kahverengi ve beyaz gibi nötr tonlardan oluşuyor.

Koleksiyonun sunulacağı kampanyaya ise aynalar, ekranlar ve yansımalar; Jen Ceballos’un estetiğinin ve evreninin vazgeçilmez unsurları olarak dahil ediliyor. Parti koleksiyonu ile kampanyanın baş kahramanı ve yaratıcısının arasındaki bağ sebebiyle bu ögeler, görsellerde tekrar tekrar kullanılıyor. Jen Ceballos adeta bize bir partiye nasıl hazırlandığını anlatıyor; ne giyeceğine karar verdiği andan arkadaşlarıyla buluşana kadar…

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi