MODA - ALIŞ - VERİŞ

Louis Vuitton’dan sınırlı sayıda üretilen Tambour Moon Flying Tourbillon

Lüks moda evi Louis Vuitton, sevilen Tambour saatinin yeni bir versiyonunu sevenleriyle buluşturdu: Tambour Moon Flying Tourbillon. Bu gösterişli saat, sanatsal bir formda tasarlanmış

profil
BT Ekip
26.10.2023
Louis Vuitton’dan sınırlı sayıda üretilen Tambour Moon Flying Tourbillon

Louis Vuitton, sınırlı sayıda üretilen Tambour Moon Flying Tourbillon’u sunuyor. Bu yeni saat, geleneksel cloisonné emaye zanaatkarlığı ile ‘Monogram Flower’ın sanatsal bir formda yeniden yorumlanışını bir araya getiriyor. Bu cesur kaleydoskopu hayata geçirmek için Louis Vuitton, tamamen La Fabrique du Temps’da üretilen benzersiz bir uçan tourbillon kalibre tercih ediyor.

2017 yılında Louis Vuitton, Tambour saatinin 15’inci yılını kutlamak için yeni bir kasa tasarladığında, Maison bu modeli bu kadar başarılı kılan estetik kodlara saygı göstermeye özen gösterdi. Yuvarlatılmış Tambour Moon'un ters kavisi, bu saate yeni bir hilal profili getiriyor. Zarif bir oyun ile adeta ışığı bileğe yansıtan kasası, Tambour Moon Flying Tourbillon’un kusursuz estetiğine eşsiz bir uyum sağlıyor.

Saatin birincil ilham kaynağı ise Louis Vuitton’un 1986’da tanıttığı ‘Monogram Flower’. La Fabrique du Temps’ın usta saatçisi Michel Navas bu eşsiz yeni versiyonun yaratılışını “Saati bir kaleydoskopa dönüştürerek çağdaş bir versiyonunu yaratmak istedik" sözleriyle açıklıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog