EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Kurt Geiger, Crocs terlikleri yeniden yorumladı

Yaz aylarında herkesin severek giydiği Crocs terlikler, ayakkabı ve aksesuar markası Kurt Geiger tarafından yeniden yorumlandı. Crocs-Kurt Geiger iş birliğinden doğan ve sınırlı sayıda üretilen terliklerin iki modeli bulunuyor. Fiyatları ise 129 pound

Kurt Geiger, Crocs terlikleri yeniden yorumladı

Özellikle terlikleriyle ünlü olan gündelik ayakkabı devi Crocs ile Londra merkezli ayakkabı ve aksesuar markası Kurt Geiger, birlikte, sınırlı sayıda üretilen bir koleksiyona imza attılar.

Birkaç gün önce duyurulan iş birliğinden doğan ve sınırlı sayıda üretilen koleksiyon; Crocs'un ünlü terlik modelinin, Kurt Geiger London'ın marka anlayışını göre parlak siyah olarak yeniden tasarlanan iki versiyonundan oluşuyor.

Kurt Geiger x Crocs koleksiyonunda yer alan tasarımlardan birinin önünde ve arka bandında gökkuşağını andıran renkli kristal taşlar yer alıyor. Gökkuşağı; Kurt Geiger için 'iyilik, neşe, kapsayıcılık ve umut' anlamına gelen bir imza niteliği taşıyor.

Diğer terlik ise suni kürkle süslenmiş ve bandının üzerinde kartal başı yer alıyor. Kartal başı da markanın, klasik Kensington çantasında da yer alan ve çok fazla kullandığı imzalarından biri.

Crocs ile yaptıkları iş birliği hakkında konuşan Kurt Geiger London tasarım ekibi, şunları söyledi: "Crocs'un kalın tabanlı modelini kullandık ve onları Kurt Geiger London'ın en tanınmış ikonografilerinden bazılarıyla süsledik; sonuçta da iki benzersiz tasarım elde ettik."

Kurt Geiger x Crocs koleksiyonu, Kurt Geiger mağazalarında ve markanın web sitesinde 129 pounda satılacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler