MODA - ALIŞ - VERİŞ

Kom 2023 plaj koleksiyonu ışıltı saçıyor

Yaz mevsiminin heyecanını hissettiğimiz şu günlerde, kendimizi sımsıcak kumlardan serin sulara bırakmak hepimizin hayali. Peki, tatile çıkarken valizinize koyacağınız mayo ve bikinileri seçtiniz mi? 2023 yazına özel 500 parçalık bir koleksiyon hazırlayan Kom’un modellerinde renkler ve simler ön plana çıkıyor

Kom 2023 plaj koleksiyonu ışıltı saçıyor

Türkiye’nin en büyük plaj ve iç çamarışı markalarından biri olan Kom’un 2023 yaz sezonu için hazırladığı koleksiyonda renkli ve simli mayolar dikkat çekiyor. Derin dekoltelerle seksiliği ön plana çıkaran asimetrik mayolar, dar siluetler ve parlak detaylar, üç boyutlu gül ve meyve desenleri; tasarımlarda dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor. Tüm bu keyifli seçeneklerin yanı sıra, mayolarınızın tamamlayıcısı olan pantolon, gömlek ve pareo gibi plaj aksesuarları da şıklığınızı tamamlıyor.

Her sezonun olmazsa olmazı siyah ve beyazın yanı sıra, mavi ve pembe gibi tonlar da, bu yılın plaj giyim modasına yön veriyor. Ayrıca, Pantone Color Institute tarafından belirlenen 2023 yılının rengi Viva Magenta da bu sezonun mayo ve bikinilerine yansımış durumda. Köklerini kırmızıdan alan, kendini özgürce ifade eden, cesur ve iddialı bir renk olarak karşımıza çıkan Viva Magenta’yı plaja dair her türlü parçada görmek mümkün.

Önceki ve Sonraki
Haberler