MODA - ALIŞ - VERİŞ

Kim Kardashian'ın markası Skims'in Swarovski iş birliğiyle çıkardığı koleksiyon pırıl pırıl parlıyor

Markası SKIMS ile büyük başarılar yakalayan ve ünlü markalarla arka arkasına iş birliklerine imza atan Kim Kardashian, son olarak da Swarovski ile ortak bir koleksiyon hazırladı. 7 Kasım’da piyasaya çıkacak olan Swarovski x SKIMS koleksiyonunda; kristallerle kaplı iç çamaşırları, vücudu saran body'ler ve elbiselerin yanı sıra uyumlu tasma kolyeler ve bilezikler yer alıyor

profil
BT Ekip
06.11.2023
Kim Kardashian'ın markası Skims'in Swarovski iş birliğiyle çıkardığı koleksiyon pırıl pırıl parlıyor

Yakın zamanda Marc Jacobs'un Holiday kampanyasında rol alan, SKIMS ile NBA’in iş birliğini duyuran ve artık viral olan SKIMS Göğüs Ucu Sutyeni'ni piyasaya süren Kim Kardashian, son olarak da SKIMS’in Swarovski ile yaptığı iş birliğiyle gündemde.

İç çamaşırlar, hazır giyim parçaları ve vücut takılarından oluşan gösterişli bir koleksiyon hazırlamak için bir araya gelen Kardashian ve Swarovski, imza niteliğindeki SKIMS stillerinin kristal bir zarafetle yeniden canlandırdı. Koleksiyonda Swarovski'nin Millenia mücevher serisinden ilham alan kristallerle kaplı iç çamaşırları, vücudu saran body'ler ve elbiselerin yanı sıra uyumlu tasma kolyeler ve bilezikler yer alıyor.

Kim Kardashian, "Bu iş birliği için gerçekten bireysel yaratıcılığı kutlamak ve her gün giyinmeye daha fazla cazibe katmak istedik" deyip ekliyor: “Koleksiyondaki parçalar o kadar rüya gibi ki, ikonik kristal kesimleri en sevdiğim SKIMS parçalarına entegre etmeyi çok sevdik. Herkesin Swarovski x SKIMS'i benim kadar sevmesini bekliyoruz."

Buna Swarovski'nin kreatif direktörü Giovanna Engelbert de katılıyor: "Swarovski'ye katıldığımdan beri SKIMS ile kendini ifade etme sanatını geliştirecek ilk iş birliğini oluşturmak bir hayalimdi. Koleksiyonumuz; bireyselliğine değer veren, hayatı özgüven ve stil sahibi bir şekilde kucaklayan, güçlü ve bağımsız kadınların bir kutlamasıdır.”

Swarovski x SKIMS serisinin 7 Kasım'da Swarovski'nin amiral mağazasında ve SKIMS web sitesinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler