EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Jimmy Choo, Harrods’ın içinde Choo Cafe açtı

Jimmy Choo’nun, Londra’nın lüks alışveriş merkezi Harrods’ın içinde açtığı Choo Cafe’de her şey fuşya renginde. Jimmy Choo'nun yeni çanta koleksiyonu Varenne Avenue’den ilham alan kafe, ziyaretçilerine bu sonbaharda piyasaya sürülecek olan koleksiyona göz atma fırsatı da sunuyor

Jimmy Choo, Harrods’ın içinde Choo Cafe açtı

Ünlü ayakkabı markası Jimmy Choo, Londra’nın en lüks mağazalarından Harrods’ın içinde Choo Cafe açtı. Harrods'ın ayakkabı bölümünün kalbinde yer alan kafe, farklı bir yeme-içme deneyimi için üç ay boyunca mağazanın içinde hizmet verecek. Markanın artık imzası haline gelen fuşya rengiyle dekore edilen kafe, oymalı koltuklar ve aynaların yanı sıra peluş pembe halısıyla dikkat çekiyor.

Jimmy Choo'nun yeni çanta koleksiyonu Varenne Avenue’den ilham alan kafe, ziyaretçilerine bu sonbaharda piyasaya sürülecek olan koleksiyona göz atma fırsatı da sunuyor.

Choo Cafe'nin mönüsü, Harrods'ın ödüllü şefleri tarafından hazırlandı. Mönüde; taze çilek ve ahududu gibi mevsimlik meyvelerle hazırlanan tatlılar, İngiliz çayları ve klasik sandviçlerin servis ediliyor. Mönü ayrıca kahve ve şampanyanın yanı sıra çeşitli pastane seçeneklerine de ev sahipliği yapıyor. Yiyecekler, Choo Cafe'ye yapılan her ziyaretin Instagramlanabilir olmasını sağlamak için canlı pembe tonda markalı tabaklar ve çatal bıçak takımlarıyla birlikte servis ediliyor. Choo Cafe, 30 Eylül'e kadar ziyarete açık olacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler