EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

İkonik saate Christian Louboutin eli değdi

Christian Louboutin ve Manufacture Jeager-LeCoultre’nin yolları, ustalıklı ve düşsel bir ortak çabanın baş döndürücü etkisinde kesişti.

profil
BT Ekip
01.02.2016
İkonik saate Christian Louboutin eli değdi
İkonik model Reverso, 85. yaşını birçok sürprizle şereflendirdi. Jaeger-LeCoultre ikonu bu önemli tarihi taçlandırmak için, Manufacture ve Christian Louboutin birlikteliğinden doğan, yepyeni tasarımıyla boy gösteriyor.

Sade ve zamana meydan okuyan Art Deco çizgileriyle bezenmiş modern bir saat ikonu olarak Reverso, açtığı temiz sayfa ile, kişiselleştirilmeye ve oyuncu etkilere açık bir zemin sağlıyor. Christian Louboutin, tasarladığı Reverso’da, saatin kimliğine saygı duymanın yanı sıra klasik tasarım kodlarıyla oynayarak, saatin şaşırtıcı bir boyutunu açığa çıkarıyor. Yaratılan her parça sürpriz! Christian Louboutin için saat kayışından ayrılamaz çünkü bu iki öğe bir bütün oluştururlar.

Kreatif tasarımcı bu nedenle, Reverso modellerini, bir mücevher koleksiyonunun yaratılmasına benzer şekilde, her bir parçaya güçlü ve özgün bir kimlik vererek tasarladı. Capcanlı, transparan, heyecanlı ya da aşırı feminen; Reverso sanki eşsiz bir olay için, unutulmaz olmayı vaat eden bir akşam için giydirilmiş gibi. İki boyutta mevcut olan Reverso Classic Duetto bu dönüşüm için seçildi; önde sade, klasik Art Deco çizgileriyle sembolik yüzeyi korunurken, arkada, kadranın her iki tarafında iki sıra elmasla çerçevelendirilerek, Christian Louboutin tarafından şekillendirildi.  Bir diğer model, dokulu beyaz sedef kadranı öne çıkarıyor. Bu, ikonik Louboutin ayakkabılarının damgasını zarifçe hissettiren bir kayışla tamamlanıyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler