EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Hogan’ın yeni 3-R koleksiyonu, daha iyi bir gelecek için tasarlandı

Kalite, işlevsellik ve estetiği çevre bilinciyle birleştiren Hogan’ın yeni 3-R koleksiyonu; geri dönüştürülmüş malzemelerle, kalitesi ve değeri orijinalinden daha yüksek ürünler yaratmak için tasarlandı

Hogan’ın yeni 3-R koleksiyonu, daha iyi bir gelecek için tasarlandı

Geri dönüştür, yeniden kullan, azalt... Ama ayrıca yeniden düşün, yeniden şekillendir ve saygı duy… Hogan’ın yeni Hogan 3-R koleksiyonu, işte bu anlayışla ve dünyaya, insanlara olan sevgi ile ortaya çıktı. Koleksiyon; geri dönüştürülmüş malzemelerle, kalitesi ve değeri orijinalinden daha yüksek ürünler yaratmak için tasarlandı.

Çevre bilinci; benzersiz, değerli ve dayanıklı tasarımları hayata geçirirken atıkları azaltıp mevcut kaynakları mantıklı bir şekilde kullanan sorumlu bir ürün yeniliğine inanmak anlamına gelir. Aynı zamanda çevre bilinci; kalite, işlevsellik ve estetiği seçen, trende karşılık mirası tercih eden ve ürünün uzun ömürlü olmasını garanti eden yeni proje yollarını teşvik etmek anlamına gelir. Hogan da koleksiyonlarını her zaman bu bilinç ve değerlerle oluşturuyor. HOGAN 3-R koleksiyonu da bu değer ve bilinçle ortaya çıkmış.

Hogan’ın başkanı ve Tod’s grubunun başkan yardımcısı Andrea Della Valle, HOGAN 3-R koleksiyonu için şunları söylüyor: “Şirket olarak, gezegenimizi ve onun hassas dengesini korumayı amaçlayan hem çevresel, hem de sosyal sürdürülebilirlik için yenilikçi süreçleri teşvik etme yükümlülüğümüz var. Tüm dünyada çok önemli bir sosyo-kültürel değişim yaşanıyor. Yeni nesillerle birlikte sadece değerlerimizi değil, aynı zamanda eylemlerimizi de paylaşmalıyız. Bugün attığımız her küçük adımın, daha iyi bir geleceğin temeli olacağının bilincinde olmalıyız."

İngiliz sanatçı Quentin Jones'un Hogan için hazırladığı Hogan 3-R kampanya videosunda da dinamik bir anlatımla renklerin ve doğanın güçlü bir kolajı resmediliyor.

Cinsiyetsiz, rahat, modern Hogan-3R koleksiyonunun ilk bölümünde; küresel akıllı şehirlerin ritmi ve silueti ile uyumlu bir şekilde harmanlanan birkaç temel ve çok yönlü parça yer alıyor.

Hogan-3R spor ayakkabı tasarımının üst kısmı, yenilenmiş deriler ve geri dönüştürülmüş plastiğin özel bir karışımından üretildi. İnanılmaz derecede hafif dış taban, çöplükleri önleyen endüstriyel atık malzemelerle 3 boyutlu olarak basılmış. İmza 'H' logosu üst kısım, taban ve sırt boyunca uzanıyor. Spor ayakkabılar, geri dönüştürülmüş yünden kapüşonlu bir trençkot ve rejenere elyaf ve sentetik kuş tüyü ile yapılmış kapitone gömleklerin üzerine giyilebilecek unisex bomber ceketler ile tamamlanıyor. Su geçirmez naylon ve biyobazlı polyesterden hem uzun, hem de kısa oversize ceketler; geri dönüştürülmüş yünle ikiye katlanmış pamuklu havlu sweatshirtler ve büyük boy bel çantaları ile tamamlanıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler