MODA - ALIŞ - VERİŞ

Hemington, Merino yün trikolarla sürdürülebilir giyim deneyimi sunuyor

Erkek giyim markası Hemington; Merino yün trikoların yer aldığı sürdürülebilir Sonbahar/Kış 2023-2024 koleksiyonuyla erkeklere şıklık, konfor ve sıcaklığı bir arada sunuyor

profil
BT Ekip
10.11.2023
Hemington, Merino yün trikolarla sürdürülebilir giyim deneyimi sunuyor

Erkek giyim markası Hemington, Sonbahar-Kış 2023/2024 Koleksiyonu’nda yer alan Merino yün trikoların kalitesi ve konforuyla dikkat çekiyor. %100 doğal ve Woolmark sertifikalı ürünlerin yer aldığı koleksiyon, üstün kalite ve dayanıklılığa sahip.

Merino yün koleksiyonu, renkleri ve modelleriyle olduğu kadar üretim hikayesiyle de ilgi çekiyor. Yünün en doğal haline ulaşma tutkusuyla, Avustralya’nın tertemiz havasını soluyan, yalnızca su ve organik otlarla beslenen Merino koyunlarının, kendilerine zarar verilmeden alınan postları, İtalya'da usta ellerde işleniyor. Extra fine Merino standardına ulaşan bu doğal yünler, Hemington’ın kendi tesislerinde örülerek koleksiyondaki yerini alıyor.

Gün boyu üstün konfor sağlayan yumuşaklığı ve nefes alan yüzeyi ile Merino yün trikolar; terletmeden sıcak kalmanızı sağlıyor.

Extra Fine Merino Yün ipliğinden örülen Hemington triko ceketler çift yönlü kullanımı sayesinde fonksiyonellik ve şıklığı bir araya getiriyor. İki farklı stilde kombin rahatlığı sunan ceketler; ister düz ister dikkat çekici balık sırtı veya tartan desenli tarafı kullanılabiliyor. Tek bir üründe geceden gündüze iki ayrı şıklık, iki farklı tarzı buluşturan ürünler; Hemington erkeğinin gündelik, iş veya yolculuklarına eşlik ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler