EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Gucci’den yaza özel seçki: Gucci Resort

Ünlü modaevi Gucci, dünyanın dört bir yanındaki tatil destinasyonlarından esinlenerek bu yaza özel seçki bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyon, dünyanın en iyi seyahat destinasyonlarına özgü bir dizi ürün içeriyor

Gucci’den yaza özel seçki: Gucci Resort

Gucci’nin hazırladığı Summer Resort koleksiyonu, dünyanın dört bir yanındaki dikkate değer destinasyonlara özel öğeler içeren, yaza özel bir seçkiyle seyahatin güzelliğine övgü niteliği taşıyor.

Gucci Resort Koleksiyonu, tatil gardırobunu renkli bir seyahat günlüğüne dönüştüren, dünyanın en iyi seyahat destinasyonlarına özgü bir dizi ürün içeriyor. Koleksiyonda yer alan çantalar, güneş gözlükleri, şapkalar, plaj havluları, hazır giyim parçalarıve ayakkabılar; tüm tatil yerlerinde ve Gucci.com'da satışa sunuldu.

Özel seçimin merkezinde; zikzak desenli bir arka planla yeniden tasarlanan GG monogramı ve koleksiyonun satışa sunulduğu belirli sıcak hava cennetlerine özgü canlı renk kombinasyonları yer alıyor. Koleksiyonda Bondi, Bodrum, Cancun, Cannes, Capri, Dubai, Forte dei Marmi, Hamptons, Hawaii, Ibiza, Jeju, Marbella, Miami, Monte Carlo, Mykonos, Okinawa, Palm Desert, Porto Cervo, Phuket ve ve Rio de Janeiro gibi şehirler yer alıyor.

Gucci Resort için hazırlanan kampanya, fotoğrafçı ve yönetmen Max Siedentopf imzası taşıyor. Kampanyada, seçki için seçilen çeşitli tatil yerlerinin mini dioramaları, anıtsal bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bez çantalar ve güneş gözlükleri manzaranın bir parçası haline gelirken, plaja gidenler zaman içinde donmuş sahnelere yaşamdan daha büyük bir enerji getirerek en tanıdık destinasyonlarda bile beklenmedik hikayelerin hala keşfedilmeyi beklediğini hatırlatıyor.

Gucci Resort koleksiyonu, tatil beldelerinde ve Gucci.com'da satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler