EN ÇOK
OKUNAN

Gucci'den Macar rüyası

Kanadalı fotoğraf sanatçısı ve yönetmen Petra Collins, Gucci’nin 2017 İlkbahar/Yaz Gözlük Koleksiyonu için yönettiği reklam filminde kökeninin dayandığı Macaristan’ı merkeze koyarak çocukluğundan aklında kalan güzel hatıraları ve manzaraları gözler önüne seriyor.

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bir dünya yaratan Collins, başlangıçta kırsal kesimde yaşayan bir aileyi kameralara yansıttığı filmde bizi aniden fantastik bir dünyaya götürüyor. Büyükannelerinin ağırlık çökmüş odasından kaçan iki genç kuzen gerçeküstü bir yolculuğa çıkıyor; düşsel bir kırsal kesimde dolaşıyor ve yolculuklarının sonunda kendilerini süslemelerle bezenmiş geleneksel bir hamamda buluyor.

Reklam filmi boyunca, Gucci 2017 İlkbahar/Yaz gözlük koleksiyonunun başlıca tasarımları gerçeküstü çevreyle ve özenle seçilmiş karakterlerle uyum göstererek dikkat çekiyor. İlkbahar/Yaz kadın defilesinde gösterilen “Hollywood Forever” gözlüğü, kristal detayları ve şık süslemesiyle atmosferi canlandırıyor.

Gucci’nin gözlükleri ve Collins'in sınır tanımayan hayal gücü, anılarla ve harika olaylarla dolu, sihirli, kişisel, eşsiz bir kısa filmde bir araya geliyor.

profil
BT Ekip
31.03.2017
Önceki ve Sonraki
Haberler