MODA - ALIŞ - VERİŞ

Gucci'den kendini ifade etmek isteyenlere Link to Love koleksiyonu

Gucci’nin yeni mücevher koleksiyonu Link to Love, sekizgen şekle sahip, pırlanta ve yeşil turmalin gibi nadide taşlarla süslenmiş kolye, bilezik, küpe ve yüzük çeşitlerinden oluşuyor

Gucci'den kendini ifade etmek isteyenlere Link to Love koleksiyonu

Gucci, son mücevher koleksiyonu Link to Love ile modern tarzın ön saflarında yer aldığını bir kez daha kanıtladı. Bu yeni koleksiyon, moda evinin bireysellik ve kendini ifade etme taahhüdünü somutlaştıran üst üste takılabilir yüzük ve bileziklerden oluşuyor.

Gucci Link to Love koleksiyonu, farklı bir çivili desen sergileyen tasarımıyla dikkat çekiyor. Beyaz, pembe ve sarı altından üretilen lüks parçaların çoğu sekizgen şekle sahip.

Koleksiyonda pırlanta ve yeşil turmalin gibi nadide taşlarla süslenmiş kolye, bilezik, küpe ve yüzük çeşitleri; göz kamaştıran seriye zarif bir ışıltı katıyor.

Koleksiyon için hazırlanan kampanyada her zaman olduğu gibi Gucci'nin detaylara gösterdiği özen dikkat çekiyor. Kampanyanın yaratıcı ekibi; sanat yönetmeni Ezra Petronio ve Lana Petrusevych, fotoğrafçı Liv Liberg ve film yönetmeni Ezra Petronio'dan oluşuyor. Kampanyada öne çıkan modeller arasında Aivita Mūze, Ha Eun Kwon, Ire Ayo, Maja Zimnoch ve Saul Symon yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi