MODA - ALIŞ - VERİŞ

Fossil ve Disney’in ikonik buluşması: Disney Mickey Mouse Tenis Saati

Disney ve Fossil, eğlenceyi ve nostaljiyi bir araya getiren yeni bir iş birliğine imza attı. Dünyanın en sevilen karakterlerinden biri olan Mickey Mouse’un enerjisini, Fossil’in üstün saat teknolojisiyle buluşturan Disney Mickey Mouse Tenis Saat’in kadranında tenis oynayan Mickey Mouse ikonu yer alıyor. Saat, Mickey’nin enerjisini ve sporun heyecanını bileğinize taşıyor

profil
BT Ekip
28.06.2024
Fossil ve Disney’in ikonik buluşması: Disney Mickey Mouse Tenis Saati

Klasik tasarımları ve titiz işçiliğiyle ünlü saat ve deri ürünleri markası Fossil, tenisten ilham alan Disney koleksiyonunu piyasaya sürdü. 2023’teki ilk Disney ve Fossil iş birliğinin ve bu yılın başlarında yayınlanan Sevgililer Günü Koleksiyonu’nun ardından ikili, daha sınırlı sayıda üretilen Mickey ve Minnie Mouse kaplı aksesuarlarla geri döndü.

Koleksiyonun yıldızı Disney Mickey Mouse Tenis Saat, paslanmaz çelikten üretilmiş bileziği ile sağlamlık ve şıklığı bir arada sunuyor. Saatin yeşil dokulu kadranı, Mickey Mouse’un korttaki enerjisini ve neşesini yansıtırken, safir kristal camı ile korunuyor. Japon otomatik mekanizmasıyla da güçlendirilen bu model, zamanı yakalamanın en zarif yolunu sunarken, ikonik Mickey siluetine sahip büyük boy tepesiyle de dikkat çekiyor. Saatin ön yüzünde tenis kıyafetleri giymiş sevilen fare görülüyor. Yalnızca 836 adet üretilen saatin her birine kendine özel numarası kazınmış.

Koleksiyoncunun diğer ürünleri arasında kanvas bir çanta, deri çapraz çanta, sarı ve yeşil kristallerden yapılmış bir tenis kolyesi ve bileklik yer alıyor. Ürünlerin fiyatları 80 ila 425 dolar arasında değişiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler