MODA - ALIŞ - VERİŞ

Fendi, Make Up Your Peekaboo ile kişiselleştirmeyi bir üst seviyeye taşıyor

FENDI'nin zamansız ikonu Peekaboo çanta artık kişiselleştirilebiliyor! Yüksek kaliteli gelenek ve eğlenceli yeniliği bir araya getiren Make Up Your Peekaboo girişimi, ikonik Peekaboo çantasını geniş ve üst düzey bir aksesuar seçkisiyle süsleme imkanı sunuyor

profil
BT Ekip
23.04.2024
Fendi, Make Up Your Peekaboo ile kişiselleştirmeyi bir üst seviyeye taşıyor

İkonlarının ve cesur yaratıcılığının kutlamalarını sürdüren FENDI, moda evinin aksesuar konusundaki uzmanlığını ve mirasını FENDI'ye özel bir şekilde vurgulayan yeni bir mağaza içi özel proje olan Make Up Your Peekaboo'yu başlatarak kişiselleştirmeyi bir üst seviyeye taşıyor.

Kadın İlkbahar/Yaz 2024 Koleksiyonu'nun mağazalarda yerini almasıyla birlikte FENDI, ikonik Peekaboo çantasını geniş ve üst düzey bir aksesuar seçkisiyle süsleme imkanı sunarak moda evinin malzeme ve oyunculuktaki ustalığını müşterilerin lüks ve ayrıcalık arzusuyla birleştiriyor.

Moda severler, en sevdikleri FENDI çantalarına yeni bir hayat vererek veya yeni Peekaboo çantalarından birini seçerek kişisel tarzlarını ifade etmek için ısmarlama bir tasarım oluşturma fırsatına sahip oluyorlar. 

200'den fazla olası kombinasyonla Make Up Your Peekaboo, FENDI'nin özgür ruhunu ve zanaatkarlığını ifade ederken benzersizliği sağlamak için karıştırılıp eşleştirilebilecek farklı stil ve malzemelerde koleksiyonun ruh halini ve paletini eşleştiren çok çeşitli takılar, Strap You kayışları ve kulpları içeriyor.

FENDI'nin eğlenceli yönünü ve özgün aksesuarlar yaratma yeteneğini en iyi şekilde sergileyen proje, ikonik Peekaboo çantanın Pico versiyonunu içeriyor.

Ayarlanabilir ve FF imzalı jakar motifli dokumadan yapılmış askılar, yeni Peekaboo çantalara mükemmel uyum sağlamak için sezonun Selleria ve Interlace işçilikleriyle tamamlanırken, gümüş veya altın renkli yeni maksi FF elmas metal zincir askı her çantaya keskin bir dokunuş katıyor.  

Peekaboo ISeeU Small ve Petite için özel olarak sunulan çıkarılabilir saplar, düz veya çok renkli olarak hazırlanmış karmaşık geçmeli deriden veya FF logolu değerli yontulmuş vizon kürkten üretiliyor ve koleksiyonun desenlerini içeren zarif bir ipek şal ile yeniden yorumlanabiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler