EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Fendi’den Gold Edition koleksiyonu

İtalyan markası Fendi, kış sezonuna özel yeni bir kapsül koleksiyon çıkarıyor. “Gold Edition” adı verilen koleksiyonda ayakkabıdan hazır giyime birçok ürün altın ve siyah renklerde müşteriyle buluşacak.

profil
BT Ekip
10.11.2016
Fendi’den Gold Edition koleksiyonu

Fendi’nin yeni kapsül koleksiyonu Gold Edition, ikonik Fendi ürünlerini altın tonlarıyla yeniden tasarlıyor. Çanta, ayakkabı, hazır giyim ve aksesuarlardan oluşan koleksiyon ürünlerinde siyah deri üzerine altın motifler ve altın rengi detaylar ön plana çıkacak. Markanın ikonikleşen çantalarında Dotcom, Dotcom Click, MiniPeekaboo, By-the-Way ve Backpacks modelleri altın zincir ve detaylarıyla yeniden müşteriye sunuluyor. Kış sezonuna özel çıkarılan koleksiyon, Hollywood’un altın çağını yansıtan siyah üst, bluz, pantolon ve ceketlerle ışıltılı bir görünüm sunuyor.

Markanın en çok rağbet gören aksesuar ürünü Fendi Charm’lar ise “Gold Edition Hypnodoll” adıyla koleksiyonda yerini aldı. Hypnodoll ürünlerini telefon ve çantanızı süslemek için kullanabilir ve tarzınıza Fendi imzası atabilirsiniz. Metal ve altın yansımalarıyla dikkat çeken aksesuarların yanı sıra Fendi bileklikler siyah deri üzerine altın detaylarla tasarlanmış.

Kasım ayından itibaren markanın online satış sitesinde ve seçili mağazalarla müşteriyle buluşan Gold Edition koleksiyonunu yakından incelemek için sosyal medyada #FendiGold etiketini kullanabilirsiniz. 

Önceki ve Sonraki
Haberler