EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Fendi, ‘Carrie Bradshaw’ın baget çantasını satışa sunuyor

Fendi, Sarah Jessica Parker ile iş birliği yaparak, ünlü oyuncunun ‘Sex and the City’de, daha sonra ‘And Just Like That…’de kullandığı payetli baget çantayı sınırlı sayıda üretti. Şubat ortasında Fendi.com’da satışa çıkacak olan çantanın etiket fiyatının 4.300 dolar olacağı iddia ediliyor

Fendi, ‘Carrie Bradshaw’ın baget çantasını satışa sunuyor

HBOMax’te yayınlanan ‘And Just Like That…’ ile ekranlara geri dönen ‘The Sex and the City’nin efsanevi karakteri ‘Carrie Bradshaw’, kıyafetleri ve kullandığı aksesuarlarla birçok kadının ilgisini çekiyor. Karakterin dizinin yeni versiyonunda bir sahnede elinde taşıdığı payetli, mor renkteki çanta da dikkatlerden kaçmadı. Aslında ‘Carrie Bradshaw’, söz konusu Fendi Baguette çantayı ilk olarak ‘The Sex and the City’de kullanmıştı. Bu kez de payetli çantayla ‘And Just Like That…’de karşımıza çıktı. Ve işte güzel haber: Artık bu çantaya sahip olma hayalleriniz gerçek olabilir.

Fendi, ‘Carrie Bradshaw’u canlandıran ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker ile iş birliği yaptı ve sınırlı sayıda ürettiği çantayı, Şubat ortasında Fendi.com’da satışa sunmaya hazırlanıyor. 3D payetlerden yapılan çantanın fiyatı henüz açıklanmadı ancak bir Fendi temsilcisi, 4.300 dolara satılacağını söyledi. Fendi, yaptığı basın açıklamasında, sınırlı sayıda üretilen çantada 2000’lerin başında ekranlara gelen ‘Sex And The City’nin bir sahnesinde Sarah Jessica Parker tarafından taşınan FENDI FW 1999/2000 koleksiyonunun orijinal versiyonundan ilham alındığını söyledi.

Önceki ve Sonraki
Haberler