EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

En güzel yılbaşı pijamaları

Yılbaşı akşamını evde geçirmenin en güzel yanı kesinlikle pijama keyfi! İpek pijama takımlarından renkli aile kombinlerine en güzel pijama modellerini mercek altına aldık.

profil
BT Ekip
26.12.2020
En güzel yılbaşı pijamaları

House of Silk, konforlu olduğu kadar stil sahibi pijama takımlarıyla uzun süredir radarımızda olan bir marka. Karantina günlerine şıklık katan bu takımlar geceden gündüze, kahve keyfinden zoom toplantılarına dilediğiniz her an size eşlik edebilir. Son dönemde kırmızı halıdan sokak stiline, moda haftalarından şık davetlere kadar her alanda, ipek (ya da saten) pijama gömlek ve pantolonların son derece trend olduğunu da hatırlatalım. Yılbaşı akşamı için seçtiğiniz bu takımlar gardrobunuz için hem kullanışlı hem de sofistike bir yatırım olacak.


Yılbaşı akşamında ve karantina günlerinde yumuşacık pijamalar ile çok daha iyi hissedeceksiniz... Tamamen yerli üretim bir marka olan Loya'da kadın, erkek, çocuk olmak üzere tüm aile için renkli ve konforlu modeller var. Alışverişinizi loya.com.tr üzerinden yapabilir ve yine bu adres üzerinden Lösev'e destek olabilirsiniz.


Tüm aile için hem konforlu hem de kaliteli pijama modellerine ulaşabileceğiniz bir diğer marka da Pierre Cardin... Yılbaşının olmazsa olmazı kırmızı-gri takımlar kadar son dönemin hem ev hem de sokak modasında dikkat çeken maskülen tercihi lacivert takımları da not alın.  Markanın online alışveriş adresi www.arnetta.com .


Arnetta şık kadın pijama modelleri ile olduğu kadar anne-kız, baba-oğul gibi takımlarıyla da dikkatimizi çeken bir marka... Ailece renkli bir yılbaşı akşamı geçirmek için arnetta.com.tr adresine göz atabilirsiniz. Üstelik yılbaşı öncesinde %50'ye varan indirim fırsatı var.


Pijama denince ilk akla gelen markalardan olan Penti yine çok renkli... Tercihiniz yılbaşı akşamının olmazsa olmazı saten kırmızı bir takım da olabilir sevimli kahramanlarla renklenen tasarımlar da... Siyah kadife ise klasikten vazgeçmeyenler için ideal.


Sevdiğimiz pijama markalarından Hays'ın yılbaşına özel tasarladığı çam ağacı desenli lacivet takımlarına bayıldık! Markanın tüm üretim süreci Vegan olan, ipeğe en yakın kumaş olarak nitelendirilen Cupro modellerine de mutlaka göz atın. Üstelik yılbaşına özel %50'ye varan indirim var.


Önceki ve Sonraki
Haberler