EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

En dikkat çekici 10 palto

Sonbahar-Kış 2019/20 sezonunda palto modelleri tarzınızın kilit parçası olmaya aday. Ünlü tasarımcılardan sevilen markalara en dikkat çekici 10 paltoyu bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
09.10.2019
En dikkat çekici 10 palto

Üzerimize bir beden büyük gelen parçalar bu sezon da alışveriş listemizin üst sıralarında. Neon renkler ise tüm iddiası ile vitrinlerden göz kırpıyor.


Geçtiğimiz günlerde Paris'ten New York'a dünyanın dört bir yanındaki moda haftalarında sokak stilinin yıldız parçası olan iki renkli paltolar vitrinlerde yer almaya başladı. Peluş ise tüm çocuksu enerjisiyle trend bir görünüm sağlamak isteyenleri bekliyor. 


Karanlık kış günlerinde parlamak isteyenler için kırmızı bu sezon da iş başında... Üniforma kalıplar ise size hem formda hem de sofistike bir görünüm sunuyor.


Pantolonlar ve gömlekler kadar dış giyimde de en şık haliyle denim parçalar görmeye hazırlanalım. Denim ceket ve paltolar bu sezon iş görüşmelerinden özel davetlere, gece ve gündüz size eşlik ediyor.  


Geçtiğimiz sezondan miras kalan trend 'animal print' bu sonbahar daha da iddialı. Leopar ve kaplan desenlere eklenen zebra ve dalmaçyalı modeller ile fark yaratın. 


2019 Sonbahar-Kış sezonu toprak tonların hakimiyetinde. Renk kartelasında dikkat çeken bej ve sütlü kahve tonlarını sıcacık bir his uyandıran yumuşacık dokularda tercih edebilirsiniz. 


Pelerin modeller hem hareket özgürlüğü hem de uçuş uçuş görünümüyle tek hamlede karakteristik bir görünüm sunuyor. Bu dikkat çekici modeli siyah renk ile dengeleyebilir ya da pastel tonlarda tercih ederek yıldızlaşabilirsiniz. 


Denizci tasarımlar yaz-kış vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Bu modeli mavi ve beyaz ağırlıkta spor parçalarda da tercih edebilirsiniz kırmızı ve dore renkli detaylarla kraliyete selam gönderen sofistike tasarımlarda da...


Ekose desenler her kış olduğu gibi yine baş tacı... Bu sezon renk kombinasyonları iyice çeşitlenen ekose desenli paltoları iddialı yaka detayları ile sunulan şık tasarımlar arasından seçebilirsiniz. 


Sarıdan kahverengiye uzanan sonbahar renk paletinde tercihiniz vintage modellerden yana olabilir. Bu zamansız parçalar gardrobunuzda ömürlük yer edinecek. 


Önceki ve Sonraki
Haberler