EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Dolce & Gabbana’nın Alfabe Koleksiyonu, rakam tılsımlarla zenginleşti

Dolce & Gabbana’nın Alfabe Koleksiyonu, rakam tılsımlarla zenginleşti

Dolce & Gabbana Fine Jewellery’nin harflerin yaratıcı gücünden ilham alan Alfabe Koleksiyonu, mesajlarınızı özel tarihler ve şanslar ile tamamlamak için 0’dan 9’a uzanan rakamlardan oluşan küçük tılsımlarla zenginleştirildi. Detaylara gösterilen özen, kromatik armoniler ve işçilik; Alfabe Koleksiyonu’nun karakteristik özellikleri olarak ortaya çıkıyor. Kolyeleri ve küpeleri kişiselleştirmek için kullanılan altın kolye ve tılsımlar; topaz, granat, ametist, sitrin, peridot ve turmalin gibi doğal ve değerli taşlarla gökkuşağına dönüşüyor. Taş renkleri olan mavi, yeşil, mor, kırmızı, pembe ve sarı ise Sicilya’nın sıcak atmosferini çağrıştırıyor.

Yine sarı altından ve farklı uzunluklarda takılabilen zincirlerin ucunda bir gözyaşı incisi ile ilk kez Dolce & Gabbana Fine Jewellery kreasyonunu süsleyen küçük bir DG logosu kolye bulunuyor. Seri, yüzüklerle tamamlanıyor.

Alfabe Koleksiyonu; Dolce & Gabbana mağazalarından, seçkin mücevher mağazalarından ve www.dolcegabbana.com adresinden satın alınabiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler