MODA - ALIŞ - VERİŞ

Dior'dan yaz yağmurlarına karşı Diorunion yağmur botu

Lüks moda evi Dior’un son yağmur botu modeli Diorunion, yaz yağmurlarına karşı meydan okumaya hazır. Botun tabanında Mösyö Dior'un şanslı yıldız motifi ve ayaklarınızı şımartmak için Dior Oblique astar yer alıyor

Dior'dan yaz yağmurlarına karşı Diorunion yağmur botu

Her ne kadar kışı arkamızda bıraksak ve baharın tadını çıkarıyor olsak da meteorologlar, bu yazın yağışlı geçeceğini söylüyor. Bu da demek oluyor ki bu yaz, sadece sandaletlere, terliklere değil yağmur botlarına da ihtiyacımız olacak. Dior'un yağmur botları koleksiyonundaki en taze modeli Diorunion, yazın aniden ortaya çıkacak su ve çamur birikintileriyle başa çıkmak için harika bir çözüm olabilir.

Maria Grazia Chiuri, bu sade ama iddialı yağmur botlarını Paris'te tasarlamış ama botlar baştan sona İtalyan yapımı. Ayakkabının sağlam yapısı, enjeksiyon kalıplama yoluyla elde edilmiş. Botun yan kısımlarını üç boyutlu Dior logosu süslüyor. Tabanında ise Mösyö Dior'un şanslı yıldız motifi ve ayaklarınızı şımartmak için Dior Oblique astar yer alıyor. Botun siyah, bej ve haki renkleri bulunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi