MODA - ALIŞ - VERİŞ

Dior by Mystery Ranch çantaları, açık havada olmayı seven erkeklere hitap ediyor

Lüks Fransız markası Dior ile Mystrey Ranch’in iş birliğinden doğan Dior by Mystery Ranch koleksiyonu, doğa tutkunu erkekler için lüks ve kullanışlı çantalar sunuyor

Dior by Mystery Ranch çantaları, açık havada olmayı seven erkeklere hitap ediyor

Dior Erkek 2023 koleksiyonu için Kim Jones, Mösyö Dior'un doğaya tutkusundan yola çıkıyor ve ‘outdoor’ kültürünü lüks taleplerle bir araya getiren Mystery Ranch ile ilk kez güçlerini birleştiriyor. Bu kreatif iş birliği, Christian Dior'un bahçe işlerine olan sevgisinden ilhamla hibrit çantaların yer aldığı Dior by Mystery Ranch koleksiyonunun doğuşuna vesile oluyor. Dior'un simgeleşen modeli ‘saddle’, açık hava için tasarlanmış versiyonuyla yeniden yorumlanıyor: Üzerine çeşitli aksesuarların takılabilmesi için tasarlanmış, naylon jakarlı omuz askısı, alüminyumdan üretilmiş ‘cd’ toka ile tamamlanıyor.

Şehirli keşiflere adanan ‘Dior by Mystery Ranch Gallagator’ sırt çantası, Amerikan markanın imzasına dönüşen Y şeklindeki üç fermuar kapama sistemiyle çok sayıdaki iç bölmeye ulaşım sağlıyor ve sınırsız inovasyon ruhunu yansıtıyor.

Çok fonksiyonlu bu arzu nesneleri, tüm şartlarda optimum konfor için tamamen geri dönüştürülmüş ‘cordura® re/cor™nylon 6,6’ kumaşla üretilmiş kapitone ile kaplanıyor. Bu sağlam ve uzun süre dayanıklı kumaş, deri ile zarifçe işlenmiş armalarla iki moda evinin iç içe geçmiş taahhütlerini yansıtıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi