EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Dikkat çeken 5 plaj koleksiyonu

Tatilin olmazsa olmazı bikini ve mayo alışverişinde hem rahat hissedebileceğiniz hem de stil sahibi bir görünüm sunan modeller tercih nedeni. Peki 2019 plaj trendlerinden hangisi size uygun? Dikkat çeken modelleri bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
04.06.2019
Dikkat çeken 5 plaj koleksiyonu

2019 yaz trendleri arasında pastel renkli mayo ve bikiniler özellikle pembe ve yeşil dikkat çekiyor. Detaylarda ise süslemeli işlemeler, müdye kabuklarıyla çerçeveli üstler ideal. Lily&Rose 2019 yaz koleksiyonunda da orijinal mayo ve bikinilere sahip olan markalardan biri, inceleyebilirsiniz. 


Yüksek belli bikini altları bu yaza da damgasını vuracak olan modeller arasında. Birbirinden canlı renkler ve her tarza uygun seçenekler ile mayo ve bikini modelleri arasında en popüler parçaları bu modeller arasından bulabilirsiniz.


Yumuşak renklerden hoşlananlar için pastel tonlarda mayo ve bikiniler bulabileceğiniz, çoğunlukla fırfır ve örgü detaylarıyla öne çıkan bu koleksiyon trend modelleri bir arada sunuyor. Bu yaz fırfır detayları açık ya da koyu hemen her renkte görebilirsiniz.


Bu yaz plajlarda birbirinden canlı renklerin, hareketli desenlerin ve hiç olmadığı kadar cesur kesimlerin öne çıktığı bir sezon yaşayacağız... 2019 plaj modasında tüm dikkatler tek parça tasarımlara çevrilmiş durumda. Bu noktada tek parça şıklığını sürdürülebilir hale getirmek için birçok farklı detay ile hareket kazandırılmış, kesik detaylar bunlardan en çarpıcı olanı... Kesik detaylarla hareket kazandırılmış tek parça modellerde aynı zamanda farklı renk geçişleri ve desenlerin de öne çıkarıldığını görüyoruz.


Bu sezon mayo ve bikini modellerinde öne çıkan çarpıcı detaylardan biri de çapraz ipler ve çiçekler. Klasik bikini ve mayolara incelikli ve şık bir dokunuş ekleyen halka detayları, üzerinizde aksesuar taşıyormuş hissi verdiği için de oldukça ilgi çekici.


Önceki ve Sonraki
Haberler