EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Crocs x Balenciaga’dan alışveriş ve telefon çantaları geliyor

Daha önce birlikte ayakkabı koleksiyonlarına imza atan Balenciaga ile Crocs’un son iş birliğinden alışveriş ve telefon çantaları doğdu. Jibbitz tılsımlarla kişiselleştirilebilen çantalar; neon yeşilinin yanı sıra parlak pembe ve siyah renkte sunulacak

Crocs x Balenciaga’dan alışveriş ve telefon çantaları geliyor

Balenciaga ile Crocs arasındaki iş birliği devam ediyor. İş birliğinden doğan yeni koleksiyon aksesuarlardan oluşuyor. Geçtiğimiz günlerde görücüye çıkan koleksiyonda bir alışveriş çantası ile telefon çantası yer alıyor.

Koleksiyondaki, Crocs’un Classic Clogs modelinden ilham alan çantaların her biri, Jibbitz tılsımlarıyla kişiselleştirilebilen deliklere sahip. Çantalardaki Crocs tarzındaki kayışlar ve kulplar siyah düğmelerle bir arada tutulurken, Balenciaga'nın markası tabanda yer alıyor. Her iki markanın iş birliğinden doğan önceki ayakkabı koleksiyonlarına benzer şekilde, çantalar neon yeşilinin yanı sıra parlak pembe ve siyah renkte sunuluyor.

Balenciaga'nın web sitesinde Crocs büyük alışveriş çantası şu anda 1.250, askılı telefon çantası ise 775 dolara ön siparişe açıldı.

Önceki ve Sonraki
Haberler