MODA - ALIŞ - VERİŞ

Crocs şimdi de kovboy çizmesiyle karşımızda

Rahatlığıyla bilinen Crocs, kış ayları için çok farklı bir tasarıma imza attı. Marka, ilk kez çıkardığı kovboy çizmesiyle bu kışınıza eşlik etmeye hazırlanıyor. Klasik kovboy çizmesi, delikleri ve Jibbitz’leri ile alışığık olduğumuz Crocs’ları aratmıyor

profil
BT Ekip
09.10.2023
Crocs şimdi de kovboy çizmesiyle karşımızda

Sonbahar/Kış 2023 sezonu yaklaşırken, içinizdeki kovboyu ortaya çıkarmanın zamanı geldi. Crocs, bu tarzı sevenler için, ilk kovboy çizmesini bu ay piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Crocs Classic Cowboy Boot adını taşıyan siyah renkteki çizme, görünüşte Crocs'un Klasik Clog yapısını kovboy çizmesinin yapısıyla birleştirerek rakipsiz bir konfor ve rahatlık sunuyor.

Üst kısmın etrafında Crocs yazılı olan çizme, markanın vazgeçilmezi olan deliklere ve baştan sona metalik disko tarzı işlemelere sahip. Dönen bir mahmuza sahip olan çizme; özel bir Croc Star Jibbitz charm'ı ve 2023 Cowboy Duke Jibbitz’den oluşan iki Jibbitz charm'ıyla tamamlanmış.

Crocs Classic Cowboy Boot'un 23 Ekim'de Crocs mağazalarında ve web sitesinde 120 dolar fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler