EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Çocuklar için 4 bayram kombini

Çocuklar için bayram alışverişinin en renkli kısmı şüphesiz bayramlık giysiler. Hem kız hem de erkek çocukları için sağlıklı ve renkli 4 bayram kombini hazırladık!

profil
BT Ekip
31.05.2019
Çocuklar için 4 bayram kombini

Kız çocukları için iki vazgeçilmez bu elbisede 'kırmızı renk ve kurdele'. %100 pamuklu oluşu ise yaz günleri için tercih nedeni... Kanserojen madde içermeyen kaymaz tabanlı ayakkabı ise vazgeçilmez!

Elbise: Emma    Ayakkabı: Igor 


Erkek çocukları için ideal yaz takımı tabii ki rahat bir şort ve pamuklu bir bluzdan oluşuyor. Mavi- beyaz ise tüm zamanların favori renkleri. Aradığınız her şey  %100 pamuk keten olan bu takımda! Kanserojen madde içermeyen kaymaz tabanlı ayakkabılar ise vazgeçilmez. 

Takım: Oliver  Ayakkabı: Igor


Hangi kız çocuğu rengarenk bir elbise ile mutlu olmaz ki? Bu elbise %100 pamuk oluşu ve çıkartılabilir fiyonk detayı ile en renkli bayram alternatiflerinden biri! Kaymaz tabanlı kanserojen madde içermeyen ayakkabılar ise vazgeçilmez.

Elbise: Sarah   Ayakkabı: Igor


Aile albümünüzdeki nostaljik bayram fotoğraflarına bir yenisini eklemek için bu ikonik tulumu tercih edebilirsiniz. %100 yumuşak pamuklu keten ve ayarlanabilir askılı oluşu tercih nedeni! Kanserojen madde içermeyen kaymaz tabanlı ayakkabılar ise vazgeçilmez. 

Tulum: Luke  Ayakkabı: Igor


Önceki ve Sonraki
Haberler