MODA - ALIŞ - VERİŞ

Clarks’tan rengarenk Wallabee koleksiyonu

Clarks Originals; ikonik Wallabee siluetini yeni dokular ve renk gruplarıyla yeniden tasarlamak için, Hollandalı tasarımcı ve uzun süredir Wallabee kullanıcısı olan Daniëlle Cathari ile iş birliği yaptı. Cathari imzası taşıyan yeni Wallabee’ler; pembe, yeşil, mor, kırmızı gibi renkleriyle dikkat çekiyor

Clarks’tan rengarenk Wallabee koleksiyonu

İngiliz ayakkabı markası Clarks Originals, Londra merkezli radyo istasyonu Kurupt FM ile iş birliğinden doğan Wallabee siluetini piyasaya sürülmesinin ardından şimdi klasik Wallabee'ye yeni bir soluk getiriyor. Ancak bu kez şirket, Hollandalı tasarımcı Daniëlle Cathari ile iş birliği yaptı.

Cathari'nin sunduğu Wallabee'nin yeni yorumu, farklı renk gruplarıyla pürüzsüz ve birinci sınıf İngiliz süet karışımına sahip.

Wallabee'nin klasik asimetrik sayası sayesinde Cathari; Clarks Originals'ın onlarca yıldır birlikte çalıştığı aynı aile işletmesi tabakhaneden alınan tüm kumaşlarla, geleneksel tasarımı yeniden işliyor. Cathari yorumu yeni Wallabee’ler; pembe, yeşil, mor, kırmızı, lacivert ve kahverengi gibi çeşitli renklerde mevcut.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog