MODA - ALIŞ - VERİŞ

Chanel Cruise'dan Mini Van Minaudiere çanta

Fransız lüks markası Chanel’in Cruise koleksiyonunda yer alan Mini Van Minaudiere çanta, şirin tasarımıyla çok beğenildi. Biri unicorn ışıltılarıyla tamamlanan, diğeri 60'ların ikonik minivanlarına bir övgü niteliğinde siyah beyaz renge sahip iki versiyonu bulunan Mini Van Minaudiere çanta, özellikle de koleksiyonerlerden büyük ilgi gördü

profil
BT Ekip
18.12.2023
Chanel Cruise'dan Mini Van Minaudiere çanta

Chanel’in son dönemde dikkat çeken Mini Van Minaudiere çanta, Fransız moda evinin son koleksiyonunun bir parçası. İlk olarak Los Angeles'ta bir defileyle sunulan Chanel Cruise koleksiyonunda yer alan bu iddialı çanta, 16 cm x 9.4 cm ölçülerinde. Pleksiglastan yapılan minaudiere çanta; emaye, stras ve altın tonlu metalle süslenmiş. Çatıda bir sörf tahtasıyla tamamlanan mini çanta, buradan açılıyor. Sörf tahtasının ikiye 'bölünmesini' sağlamak ve içini ortaya çıkarmak için logonun üzerindeki tırnağa basmanız yeterli.

Üstelik çantanın, omzunuza takmanıza olanak tanıyan uzun deri ve metal geçmeli zinciri de var. İhtiyacınız olmadığında ise zinciri çantanın içinde gizleyebilirsiniz. Tekerlekleri hareket eden çantanın iki farklı modeli bulunuyor. Biri unicorn ışıltılarıyla tamamlanırken, diğeri 60'ların ikonik minivanlarına bir övgü niteliğinde siyah beyaz renge sahip.

Chanel'in tüm karmaşık minaudiere çantaları gibi, bu da her şeyden çok koleksiyonluk bir ürün.

Önceki ve Sonraki
Haberler