MODA - ALIŞ - VERİŞ

Celine lüksü kulaklara taşıyor

Parisli marka Celine, Master & Dynamic kulaklıklarla lüksü kulaklarınıza taşıyor. Üç farklı renkte üretilen ve ilk kez Celine’in İlkbahar/Yaz 2024 kadın giyim defilesinde tanıtılan kulaklıkların fiyatı ise yaklaşık 824 dolar

profil
BT Ekip
08.01.2024
Celine lüksü kulaklara taşıyor

Celine, erkek ve kadın giyiminde şık görünümü destekleyen lüks aksesuarıyla da tanınıyor. Parisli marka son olarak da, Master & Dynamic markasıyla yaptığı iş birliğinden doğan kulaklıklarla dikkat çekiyor.

New York merkezli Master & Dynamic markasının şık ve seçkin stilini yansıtan kulaklıklar, ilk kez Celine'in Hedi Slimane yönetimindeki 'La Collection de la Bibliothèque Nationale' İlkbahar/Yaz 2024 kadın giyim defilesinde görücüye çıktı. Tasarım; açık kahverengi-gümüş, siyah-gümüş ve sadece siyah tonlarında görünen anodize alüminyum ve kuzu derisi yapıdan oluşuyor. Ayrıca kafa bandı ve kulak yastıklarının bir tarafında Celine ismi, diğer tarafında ise Triomphe logosu yer alıyor.

Tasarımın ayrıntıları arasında şarj kablosundaki Master & Dynamic ve ‘Celine Paris’ yazıları yer alıyor. Teknik açıdan cihazda hızlı eşleştirme teknolojisi, Bluetooth 5.2 ve 30 saatlik pil ömrü bulunuyor. Her ne kadar kulaklıklar özünde ses ekipmanı olsa da, aynı zamanda giyilebilir lüks anlayışına aksesuar olarak işlevsellik de getiriyor.

Satış fiyatı yaklaşık 824 doları olan Celine x Master & Dynamic kulaklıklar, yakında mağazalarda ve çevrimiçi olarak piyasaya sürülecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler