MODA - ALIŞ - VERİŞ

Calvin Klein’dan Sonbahar 2023 koleksiyonuna özel davet

Modern tasarım yaklaşımı ve estetik anlayışıyla Calvin Klein, Sonbahar 2023 koleksiyonunu özel bir davetle tanıttı. Sonbahar 2023 koleksiyonu, moda tutkunlarını yeni stiller ile buluştururken her yaşam tarzının vazgeçilmezi olan ikonik parçalar da sunuyor

profil
BT Ekip
05.10.2023
Calvin Klein’dan Sonbahar 2023 koleksiyonuna özel davet

Calvin Klein’ın cazibe ve özgüveni yansıtan Sonbahar 2023 koleksiyonu, Calvin Klein Türkiye Pazarlama ve İletişim Kıdemli Müdürü Emre Karacan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte davetlilerle buluştu. Calvin Klein Türkiye showroomunda gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda davetli katıldı.

Calvin Klein, dünyaca ünlü yıldızların yer aldığı Sonbahar 2023 kampanyasını cazibe ve özgüven barındıran bir çekimle duyurdu. Zevk ve oyun temasının vurgulandığı kampanyada, Calvin Klein'ın marka elçileri Kendal Jenner, Jung Kook ve JENNIE yer alırken, Alexa Demie ve Kid Cudi ise Calvin Klein’ın yeni kampanyasının yüzleri oldu. Inez & Vinoodh tarafından çekilen, müziklerle güçlendirilen ve her bir yeteneğin bireysel dünyasını ele alan kampanya, koleksiyondan minimal görünümler sunuyor. Sonbahar 2023 koleksiyonu, moda tutkunlarını yeni stiller ile buluştururken her yaşam tarzının vazgeçilmezi olan ikonik parçalar sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog