EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Betty Boop’un asi ruhu Dr. Martens’de hayat buldu

Erotik Hollywood yıldızlarının karikatürü olarak yaratılan Betty Boop, şimdi de Dr. Marten’s ayakkabılarını süslüyor. Dr. Marten’s’in Betty Boop koleksiyonunda, karakterin spesifik özellikleriyle yeniden yorumlanan bir bot, bir ayakkabı, bir de sandalet yer alıyor

Betty Boop’un asi ruhu Dr. Martens’de hayat buldu

Erotizm yüklü Hollywood yıldızlarının karikatürü olarak yaratılan iri gözlü, uzun kirpikli, dolgun dudaklı ve mini etekli Betty Boop, şimdi de Dr. Marten’s’in ayakkabı ve botlarında hayat buluyor. Dr. Marten’s markasının ürün yelpazesinde yer alan 1461 Quad ayakkabı, Jadon bot ve Clarissa II Quad sandalet; Betty Boop temasıyla yeniden yorumlandı.

Melek ve şeytan Betty Boop pozlarına yer verilen deri Jadon bot, sırt kısmındaki kırmızı kalp perçinlerle tamamlanmış. 1461 ayakkabının burnunda kalp şeklindeki metalde Beety Boop baskısı bulunuyor, bağcık delikleri ise kalp şeklinde yapılmış. Clarissa II Quad beyaz sandalet ise sentetik, vegan dostu Kemble malzemeden yapılmış. Sandaletin üst kayışında kalp motifli çiviler yer alıyor. Tabanında ise Bett Boop’un resmi bulunuyor. Her üç ürün de, koleksiyonun imzası niteliğindeki sarı şerit dikişlerle tamamlanmış.

Dr. Martens'in Betty Boop ayakkabı koleksiyonu, 23 Haziran'da satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler