EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Babalar Günü hediye rehberi

En değerli varlığımız, güvendiğimiz babalarımızın Babalar Günü'nü kutlamak adına henüz ne hediye alacağınıza karar vermediyseniz sayılı günler kala sizler için hazırladığımız bu listeye mutlaka göz atın!

profil
BT Ekip
15.06.2017
Babalar Günü hediye rehberi

En klasik ve kolaylıkla alınabilecek hediyelerin başında kıyafet geliyor. Hem rahat hem şık daha çok düz ve sade parçalar oldukça ideal olacaktır. Bordo, lacivert, yeşil, mavi ve gri gibi renkler güzel alternatif olabilir.

1.Les Benjamins 2.Hemmington 3.Beymen Club 4-5.Dockers 6.Network 7.Beymen Club 8.Tommy Hilfiger 9.Koton 10.Koton 11.Boyner 12.Tommy Hilfiger

Babalar Günü hediye rehberi

Malum erkeklere alınabilecek akseusar ürünleri kısıtlı. Ama şık bir ayakkabı ya da çantaya hiçbir baba hayır diyemez! Ayrıca yeni bir saat, güneş gözlüğü, cüzdan ya da kıravat da beğenebileceği bir hediye olabilir.

1.Chloe 2.Karl Lagerfeld 3.Michael Kors 4.Michael Kors 5.Mudo 7.Mudo 8.Koton 9.Calvin Klein 10.Desa 11.Deichmann 12.Alberto Guardiani 13. Tods (Beymen) 14-15.Mudo

Babalar Günü hediye rehberi

Bakımına düşkün bir babanız varsa şık bir traş seti, losyon, krem ya da parfüm onun için en doğru tercih olacaktır.

1.BodyShop 2-3.Nuxe 5-7.Oriflame 8.Maison Francis Kurkdijian 9.BodyShop 10.Oriflame 11.Braun 12.Bioderma 13.Vichy 
Babalar Günü hediye rehberi

Hangi erkek teknolojiye düşkün değil ki? Su altı kamerasından yeni bir telefona, kulaklıktan plak setine kadar pek çok alternatif bulmak mümkün.

 
Babalar Günü hediye rehberi

Evcimen babalar için en güzel hediye eğlenceli bir kupa, kendi zevkine uygun bir set, kitap, CD ya da film koleksiyonu olabilir. Hatta babanıza kahvesini siz yapıp keyfine de ortak olarak onu sevindirebilirsiniz.

Babalar Günü hediye rehberi
Önceki ve Sonraki
Haberler