MODA - ALIŞ - VERİŞ

Audemars Piguet’den ‘Spider-Man’ hayranlarına özel saat

Audemars Piguet, büyük rağbet gören ‘Black Panther’ saatinin ardından Marvel ile iş birliğini devam ederek sadece 250 adet üretilen ‘Spider-Man’ saatine imza attı

Audemars Piguet’den ‘Spider-Man’ hayranlarına özel saat

Süper kahramanların en sevilenlerinden biri olan ‘Spider-Man'in popülaritesi, Marvel’in birçok markayla iş birliklerine imza atmasını sağlıyor. Bunlardan sonuncusu da ünlü saat markası Audemars Piguet ile yapılan iş birliği oldu. İlk olarak 2021 yılında yaptıkları iş birliği ile ‘Black Panther’ saatine imza atan iki ünlü marka, şimdi de ‘Spider-Man’ saati ile ünlü süper kahramanın hayranlarının kalbini çalmaya hazırlanıyor.

Yalnızca 250 adet olarak üretilen saat, Royal Oak'ın ikonik tasarımına eğlenceli bir hava katarak kaliteli saatçilik ve popüler kültürü bir araya getiriyor. Titanyum ve siyah seramiği birleştiren 42 mm'lik bir kasaya sahip olan saat, Audemars Piguet'nin titiz işçiliğinin bir göstergesi. Saatin sade ancak karmaşık tasarımı, Spider-Man karakterinin havada asılıymış gibi 3 boyutlu olarak görünmesini sağlıyor. Onu, üç boyutlu bir ağ fırlatıcı ile tamamlıyor. Karakterin imzası olan mat kırmızı ve metalik mavi elbise elle boyanmış.

Royal Oak Concept Tourbillon ‘Spider-Man’ isimli saat, siyah ve gri kauçuk bir kayışın yanı sıra Spider Man’e gönderme yapan için ikinci bir siyah ve kırmızı kauçuk kayışa sahip.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog