EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Anneler Günü’ne özel indirimler

Anneler Günü’ne yalnızca üç gün kaldı. Henüz hediyesini hazırlamayanlar için dikkat çeken 10 kampanyayı bir araya getirdik…

profil
BT Ekip
09.05.2019
Anneler Günü’ne özel indirimler

Doğal bakım ürünleri ile tanınan Body Shop Anneler Günü’ne özel tüm kategorilerde net %30 indirim uyguluyor. Seçili ürünlerde geçerli kampanya için son gün 12 Mayıs.


Takı, çanta ya da plaj ürünleri bulabileceğiniz Accessorize'da Anneler Günü'ne özel tüm sezon ürünlerinde %20 indirim var. Son Gün 12 Mayıs.


Çoğunlukla mutfak ürünlerine ağırlık veren Porland’de yatak odasından banyoya evinizin her alanı için dekorasyon tasarımlarına da yer veriliyor. Tüm ürünlerde etiket fiyatı üzerinden yüzde 50 indirim var. 


Tercihiniz deri ceket, ayakkabı ya da çantadan yana ise Desa'nın Anneler Günü’ne özel kampanyasından yararlanabilirsiniz. 12 Mayıs’a kadar alışverişlerde yüzde 50'ye varan indirime ek olarak 2 veya daha üzeri ürün alımlarında ekstra yüzde 20 indirim uygulaması var. 


En güzel hediye kitap diyenlerdenseniz D&R’da 150 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL Nar Puan hediye edildiğini not düşelim. 12 Mayıs’a kadar çeşitli hobi ürünlerinde de aynı kampanya geçerli.


Anneleri çocuklarına özel hediyelerle sevindirmek isterseniz Carters’da yeni sezonun tüm ürünlerinde %25 indirim var. Son gün 12 Mayıs. 


Beymen Anneler Günü’ne özel tüm kadın ve ev koleksiyonlarında 2. ürün alışverişinize %50 indirim veya Paracık ayrıcalığı sunuyor.  Ayrıca Beymen çantalara özel yüzde 40 indirim var.


Annenizi güzel kokularla şımartmak isterseniz Anneler Günü'ne özel seçili parfümlerde 300 TL'ye 50 TL, 400 TL'ye 75 TL, 500 TL'ye 100 TL ve her ek 100 TL parfüm alışverişinize 20 TL indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz.


Evde de şık olmayı seven anneler için Penti’nin tüm ürünlerde geçerli net %30 indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz. Yalnızca ev değil plaj için de yeni sezon tasarımlara göz gezdirebilirsiniz.


Tercihiniz klasik şıklığın minimal detaylarla modernize eden bir markadan yana ise İpekyol’da da ilginizi çekebilecek bir kampanya var.  İpekyol kart ile her 650 TL’lik alışverişe 200 TL, her 1100 TL’lik alışverişe 400 TL hediye çeki sunuluyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler