EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Altınbaş’tan ‘gözleri üzerinize çekecek’ bir koleksiyon

Altınbaş, göz figürünün ön plana çıkarıldığı yeni bir koleksiyon hazırladı. 30 parçadan oluşan All Eyes On You (Tüm Gözler Üzerinde) adlı koleksiyon modern çizgisi ile dikkat çekiyor.

profil
BT Ekip
12.04.2019
Altınbaş’tan ‘gözleri üzerinize çekecek’ bir koleksiyon

Altınbaş All Eyes On You (Tüm Gözler Üzerinde) koleksiyonu farklı tasarımların göz figürü ile kombinlenmesinden oluşuyor. Modern ve dinamik bir çizgide tasarlanan koleksiyon ürünlerinde göz sembolü kullanılmasına rağmen ‘Nazar’ değil ‘Enerji’ ve ‘Işık’ gibi kavramlara odaklanılmış. Her biri 14 ayar ve taşları tamamen pırlanta olan 30 parçadan oluşan koleksiyonda modern tasarımlar dikkat çekiyor.

All Eyes On You trendleri takip eden, beyaz yaka çalışanların ağırlıklı olduğu, rahat ve salaş diye tabir edilebilecek kıyafetleri tercih ederken bile şıklığından ödün vermeyen, minimal, hikayesi olan, gösterişten uzak mücevherleri kullanmayı seven kadınlar için tasarlanan bir koleksiyon. Bu koleksiyonda pırlanta günlük hayatın içine şık bir şekilde yerleştiriliyor. Pırlanta sadece özel günlerde, özel kıyafetlerle ya da sadece tektaş-beştaşla değil, takı olarak da günlük hayata katılıyor.

Trendlere bakıldığında minimal parçaların, modanın önde gelen isimleri tarafından farklı şekillerde kullanıldığını görüyoruz. All Eyes On You koleksiyonu da çoklu kullanıma uygun oluşu ile bu trendi yakalamak isteyenler için ideal. Koleksiyon ürünleri tekli kullanılabileceği gibi küpe ve yüzük gibi farklı parçalar ile de kombinlenebilir. 

Tasarımcılar neden “göz” sorusuna ise şu yanıtları veriyor;

•    Göz, dünyayla olan en özel temas noktamızdır…
•    Tüm ışığı üzerine toplar, içimizdeki güzelliği dışa yansıtır.
•    Varlığımızın en yüce parıltısıdır… 
•    Kendi kendine yeterliliğin simgesidir.
•    İç dünyamızdaki ebedi yolculuğumuzdaki ışıltıdır.
•    İşte bu nedenlerledir ki, tarih boyunca göz koruyucu bir simge olmuştur…

 

 

 


 

 

Advertisement
Önceki ve Sonraki
Haberler