EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Adidas ve Beyonce’nin beşinci ortak koleksiyonu Halls of Ivy’nin tanıtımı yapıldı

Beyonce’nin sahibi olduğu Ivy Park ile adidas’ın beşinci ortak koleksiyonu Halls of Ivy, ilk olarak 9 Aralık’ta adidas.com.’da, 10 Aralık’ta ise dünya genelinde satışa sunulacak

Adidas ve Beyonce’nin beşinci ortak koleksiyonu Halls of Ivy’nin tanıtımı yapıldı

Adidas ve Belonce’nin sahibi olduğu Ivy Park, beşinci ortak koleksiyonları Halls of Ivy’nin tanıtımını geçtiğimiz günlerde yaptı. Dördüncü Adidas x Ivy Park koleksiyonu gibi, Halls of Ivy de hem yetişkinler, hem de çocuklar için hazırlanmış tasarımlardan oluşuyor.

Koleksiyona, ‘Wellcome to the HALLS of IVY’ sloganından ilham alınarak hazırlanan bir kampanya eşlik ediyor. Kampanyanın tanıtımında Beyonce’nin yanı sıra Natalia Bryant, Ava Phillippe, Deacon Phillippe, James Harden ve Jalen Green gibi isimler ve çeşitli modeller yer alıyor.

Canlı renkleriyle dikkat çeken koleksiyonda ayrıca IVP Super Sleek spor ayakkabı ve IVP Super Sleek Boot'un güncellenmiş tasarımları da yer alıyor.

Beşinci Ivy Park koleksiyonu; ilk olarak 9 Aralık'ta adidas.com'da satışa açılacak, 10 Aralık'ta ise dünya genelindeki adidas mağazalarında satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler