EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Adidas'tan Game of Thrones özel serisi

Adidas Running HBO®televizyon serisi Game of Thrones ile merakla beklenen ve 22 Mart’ta satışa çıkacak işbirliğini açıkladı. Koleksiyon ‘Yedi Krallık ve Duvar’ın ötesinde savaşan gruplardan esinlenilen altı farklı Ultraboost içeriyor.

Adidas'tan Game of Thrones özel serisi

Adidas, Game of Thrones'un sekizinci ve final sezonu kapsamında, ikonik haneleri ve Westeros karakterlerini sneaker formunda yeniden canlandırdı. Adidas ve Game of Thrones işbirliği, her biri atıfta bulunduğu kahramanların ve kötü karakterlerin özelliklerini, renklerini ve detaylarını temsil etmek üzere dikkatle tasarlanmış  altı sınırlı üretim Ultraboost içeriyor.


Ayakkabılarda Westeros’un savaşan farklı gruplarına yapılan ince atıflar dikkat çekiyor. Detaylar arasında ayakkabının dil kısmında yer alan grubun mührü ve topuk etiketinde yazan mottosu yer alıyor. Diziden ilham alınan hane motifleri cesur ve belirgin renkleri bir araya getirirken, adidas x Game of Thrones Ultraboost silüetleri performans merkezli ayakkabı teknolojisini çarpıcı ve kültürel görsel estetikle birleştiriyor.


Koleksiyondaki her bir ayakkabı sınırsız enerji geri dönüşümü sağlayan BOOST orta taban teknolojisi, hafif performans için Primeknit saya, uyum ve destek için ikonik topuk çerçevesi yanı sıra çeşitli farklı materyallerle donatıldı.
 

Önceki ve Sonraki
Haberler