EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Adidas Alexander Wang koleksiyonuna geri sayım

Adidas'ın Alexander Wang iş birliğiyle tasarladığı kapsül koleksiyonu Türkiye'de satışa çıkıyor.

profil
BT Ekip
10.04.2017
Adidas Alexander Wang koleksiyonuna geri sayım

Originals by Alexander Wang,  giysi ve ayakkabı koleksiyonundan oluşuyor. adidas Originals by Alexander Wang Kampanyası’nın Juergen Teller tarafından çekilen görsellerinde Rocco Ritchie ve uzun süredir Alexander Wang projelerinde modellik yapmış olan Hanne Gaby Odiele, Binx Walton, Lexi Boling gibi isimlerle birlikte Luke Storey ve Chris Fernandez yer alıyor.

Koleksiyon In-Out, All Over Print, Soccer, Logo, Patch ve Velour olmak üzere toplam 6 stilden oluşuyor. Alexander Wang'in hazırladığı  koleksiyonunun tamamında, tersyüz edilen üç bant ve ters çevrilen ikonik adidas Originals logosu tüm çekiciliğiyle yerini alıyor.

İsminin bir yansıması olarak, tüm parçalarında kumaşın ters döndürülerek iç kısmın dışa çıkarıldığı In-Out, koleksiyonun tüm kimliğini de ortaya koyuyor. Siyah, beyaz ve griden oluşan bu stilin içeriğinde, sweatshirtler, şortlar ve eşofman takımları bulunuyor. İlhamını spordan alan ama günlük hayatın vazgeçilmez parçalarından oluşan Soccer, geleneksel futbol giyim parçalarını beklenmedik bir moda tarzıyla sunuyor. Soccer stilinin ana parçalarını beyaz, mavi, bordo-turuncu ve koyu indigo renkleriyle şortlar ve eşofmanlar oluşturuyor.

Koleksiyon 15 Nisan'da satışa çıkıyor.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler