MODA - ALIŞ - VERİŞ

Lacoste ve House Of SuperStep'ten sıra dışı bir iş birliği

Fransız moda markası Lacoste ile şehir ve sokak kültürünün tüm paydaşlarına kapılarını açan bir komünite merkezi olan House of Superstep, sınırlı sayıda üretilen özel bir koleksiyon için bir araya geldi. Bu iş birliği, iki markanın da moda anlayışını yansıtan, canlı renklere, ikonik logolara ve grafik tasarımlara sahip iddialı bir koleksiyonu ortaya çıkardı

profil
BT Ekip
13.12.2023
Lacoste ve House Of SuperStep'ten sıra dışı bir iş birliği

Sportif stili, Fransız zarafetiyle yorumlayan Lacoste ve House of SuperStep, çarpıcı iş birlikleri ile moda dünyasına enerji katıyor. Canlı renkler, koleksiyona genç ve dinamik bir hava katarken, ikonografik logolar ile grafik tasarımlar iki markanın özgün kimliğini vurguluyor. Timsah logoları ise alışılmışın dışında bir dokunuşla koleksiyona dinamik bir stil katıyor.

Lacoste ve House of SuperStep iş birliğinden ortaya çıkan bu özel parçalar, sıra dışı ve özgün bir tarz deneyimi sunuyor. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon, marka severlere dikkat çekici ve çarpıcı seçenekler sunarak, benzersiz bir stil yolculuğuna davet ediyor.

Bu birliktelik, Lacoste'un global moda sahnesindeki lider konumunu sürdürmesi ile House of SuperStep'in özgün ve sokak giyim moda anlayışını destekleme vizyonunu bir araya getiriyor.

Lacoste, House of SuperStep’e özel olarak tasarladığı koleksiyonun çekimleri için, Türkiye'nin önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Kampanya çekimleri, modanın sınırlarını zorlayan ve tarzını özgün bir şekilde ifade etmek isteyen gençlerin beklentilerine uygun bir çizgiyle kurgulandı.

Barış Şahin, Can Kızıltuğ, Maral Özdoğan, Rümeysa Yağcı ve Senamia gibi isimler ile gerçekleştirilen çekimler, kampanyanın renkli ve dinamik atmosferini yansıtarak sokak modasını ön plana çıkardı. Koleksiyonun çarpıcı renkleri, ikonik logoları ve grafik tasarımları, moda tutkunlarını etkileyici bir birlikteliği deneyimlemeye davet etti.

Önceki ve Sonraki
Haberler