EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - SAĞLIK

Şehrin merkezinde huzuru bulun

Bu hafta sizi İstanbul'un göbeğinde yer alan şahane bir yerle buluşturmak istiyorum. Bir yer düşünün ki şehrin merkezindesiniz ama tüm kaos ve karmaşasından uzakta yeşillikler içerisinde, sakin atmosferiyle huzuru buluyorsunuz.

Şehrin merkezinde huzuru bulun

Günümüzde bunun hayalini bile kurmak insana keyif verirken, Akatlar’da bulunan ‘İnsanagüven’ yaşam merkezi ile kısa da olsa şehrin gürültüsünden uzakta kendinize vakit ayırabiliyorsunuz. Peki neresi burası?

Bu yaşam merkezinde bulunan spor salonu, kapalı spor salonlarında sıkılan günümüz plaza insanlarına keyifli bir alternatif sunuyor. Dans terapisi, fizyoretapi, pilates programları ile istenilen beden sağlığı temel alınarak zinde ve kuvvetli bir vücut sağlığı sağlamak. Ben Ebru Tarhan ve Cindy Kohener'in seanslarına girdim.

Ebru Hanım, enerji terapisi ile fiziksel rahatsızlıkların nedenleri üzerinde çalışıp korkuları, yaşamda kısır döngü olmuş sorunları çözmeye yönelik bir terapi uyguluyor. Bu hayatta benim gibi pozitif insanların da ara ara kısır döngü olmuş sorunlarını çözmeye çalıştığı doğrudur. Sadece sorunlar karşısında çözüm aramak için değil bedensel yorgunluğunuzu  yeniden kazanmak için de bu seansı tercih edebilirsiniz. 

"Keşke yerine iyi kiyi, erteleme yerine hareketi, önyargı yerine güveni, korku yerine sevgiyi koy. Önce kendinden başla, gel frekansını, yaratım enerjini nasıl yükseltebileceğimize bakalım." Bu sözler ise, sevgili Cindy'e ait. Kendimizi fark etmek, hissetmek ve dönüştürmek adına neler yapabiliriz sorusunun tüm cevaplarını yaratıcılık seanslarında görmemizi sağlayan Cindy Kohener ile, içinizdeki yaratıcılığın ve kendinize sormanız gereken fakat bir türlü soramadığınız soruların cevaplarının yanıtlarını alabilirsiniz.

Detaylı bilgiye ve iletişim adresine. insanaguven.com'dan ulaşabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler