İYİ HİSSET - SAĞLIK

Daha canlı bir cilt için son dönemin popüler uygulaması 7K Lifting

Cilt kalitesini artırmak, daha genç ve canlı bir cilde sahip olmak isteyenlerin son zamanlardaki tercihi 7K Lifting mezoterapi uygulaması oluyor. Burun çevresinden dudak çevresine doğru derinleşen nazolabial çizgilerle, ağız kenarından çeneye kadar uzanan kukla çizgilerinin derinliğini azaltan uygulama; yüz ifadesini bozmadan cilde, sağlıklı ve nemli görünmesi için ihtiyaç duyduğu desteği veriyor

profil
BT Ekip
31.12.2023
Daha canlı bir cilt için son dönemin popüler uygulaması 7K Lifting

2026 itibariyle Amerika’da 106 milyar dolara ulaşması beklenen estetik sektörü son zamanlarda bir şeye odaklanıyor: Cilt kalitesini artırmak. Yaratılan tüm teknolojilerin, içeriklerin, formüllerin; yaklaşımların temelinde bu düşünce yatıyor: Cilt kalitesi. Eğer cilt kalitesine yatırım yaparsak; hem daha kaliteli yaş almış olacak, hem de ilerleyen zamanda estetik ihtiyaçlarını minimuma indirmiş olacağız.

7K Lifting mezoterapi uygulaması ise cilt kalitesini artırmaya yönelik çözümlerin yıldızlaştığı sektörde, birçok açıdan öne çıkan bir uygulama. İşlemin en çarpıcı özelliği tek seansta antiaging etkisini güçlü bir şekilde göstermesi.

Her iyi yüzün stratejik yedi bio-estetik noktasına uygulanan ve dokuların lifting etkisini tetikleyen farklı iki molekül büyüklüğünde, çapraz bağsız ve yüksek yoğunlukta hyaluronik asit, çok etkili bir antioksidan olan DMAE, organik silisyum, aminoasitler ve çinko gibi yapıtaşları içeren 7K Lifting, ciltteki kolajen ve elastin sentezini etkili bir şekilde artırıyor. Hibrit hyalüronik asit teknolojisiyle birlikte, kolajen ve fibroblast uyarımı sayesinde anında lifting ve yoğun bir nem bombası etkisi gösteriyor. Bu sayede cilt kalitesinde belirgin bir artış sağlıyor.

Burun çevresinden dudak çevresine doğru derinleşen nazolabial çizgilerle, ağız kenarından çeneye kadar uzanan kukla çizgilerinin derinliğini azaltan uygulama, yüz ifadesini bozmadan cilde, sağlıklı ve nemli görünmesi için ihtiyaç duyduğu desteği veriyor. İşlem, cildin alt tabakalarından yüzeye kadar bütünsel bir antiaging etki yapıyor. Hem orta ve alt yüz bölgesini şekillendiren, hem de sarkmış ciltte tekrar sıkılaşma ve lifting etkisi yapan uygulama, aynı zamanda yağ ve bağ dokularındaki kayıpları ve bozulmaları da onarıyor.


7K Lifting, özellikle yüz bölgesinde elastikiyet kaybı, sarkma ve kırışıklık yaşayan, ama cerrahi yöntemlerden çekinen kişiler için ideal bir yöntem. Aynı zamanda dolgu uygulamaları sırasında ortaya çıkan olumsuz görünümün oluşmasını istemeyen hastalar için de iyi bir alternatif. Botoks kadar basit bir işlem olan 7K lifting sonrasında morarma ve şişme olmadan günlük hayata devam etmek de mümkün.

7K lifting, ilk uygulamadan hemen sonra etkisini göstermeye başlıyor. Cildin nemi artıyor ve birkaç hafta içerisinde de cilt yenilenmesi belirgin şekilde görülmeye başlıyor; cilt daha aydınlık, canlı ve sıkı görünüyor. Her tedavide olduğu gibi seans sayısı kişiye özel belirleniyor ama 7K Lifting, tek seansta etkisini güçlü şekilde gösteriyor. Altı ay aralıklarla tek seans uygulama yapılarak işlemin etkisinin uzun sürmesi sağlanabiliyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler