İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Venüs burç değiştiriyor ve yönettiği burç Teraziye geçiş yapıyor. Aşk için güzellikler getiriyor hayatımıza. Ay İkizler burcunda başlıyoruz haftaya, Perşembe günü Merkür Güneş’in kalbinde dilek dilemek, istemek için ideal bir gün… Cumartesi ise bu yılın son tutulması, Güneş tutulması meydana geliyor. Tutulma esnasında Merkür Aslan burcunda retro konumda olacağından yeni başlangıçlar yapılırken iyi düşünmeli, öyle adım atılmalı.

profil
Dolunay Karaca
06.08.2018
Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Ay İkizler burcunda başlıyoruz haftaya Pazartesi ve Salı günlük koşturmalardan kafanızı kaldıramayacaksınız. Zorlu dönemlerden geçiyoruz hepimiz, iş yaptığınız kişilerle, eğitiminizde bir takım sorunlar olabilir. Siz de beraber çalıştığınız kişilere karşı beklentilisiniz. Aşk hayatınızda ise durumunuz iyiye gidiyor. Tanışmalar var veya devam eden ilişkinizde atlatabileceğiniz sorunlar sizi yıldırmayacak.  11 Ağustos’ta Aslan burcunda bir Güneş tutulması meydana geliyor. Bu aslında bir yeniay, yeni başlangıçları temsil ediyor Güneş tutulmaları sizin çocuklarınızla ilgili bir karar almanıza neden olabilir. Bu haftaki motivasyon konularınız zaten çocuklarınız, onların sorumlulukları, hobileriniz, oyunlar, keyif aldığınız şeyler, eğlence mekanları ve flörtleriniz olacaktır. Bu konularda iyice düşünüp tartıp, bir başlangıç yapmalısınız.

 

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Bu hafta sadece mantık ve rasyonel konular sizler için önem taşıyor. Duygulara pek yer yok. Perşembe gününden itibaren sizler iletişim alanında aktif olduğunuz kişilerle veya kardeşlerinizle ilgili bir olaya tanıklık edebilir, aranızda ufak bir sürtüşme yaşayabilirsiniz. Eğitim ve yurtdışı konularında bir takım pürüzler yaşayabilirsiniz. Bitirilmesi gereken ne varsa tamamlandığını hissedeceksiniz. İletişim konusunda gerginliklerden uzak durmanız gerekiyor. Hafta ortasından itibaren aşk ve flörtler devrede olacak. Hareketli ve keyifli bir zaman dilimi sizler için. Tiyatro ve sanatsal faaliyetlerle ilgilenenler için de uygun bir süreç. 11 Ağustos’ta meydana gelecek olan tutulma sizleri yeni bir ev almaya teşvik edebilir, ev satmak, ev değiştirmek, tadilat, dekor gibi durumlar gündeminizde olabilir. Daha önceden düşündüğünüz bir konuda atılım yapabilirsiniz.

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, iletişim ağınızın hızlı akacağı bir yandan da kardeşleriniz yakın çevrenizle diyaloglarınızın artacağı bir hafta olacak. 11 Ağustos’ta Aslan burcunda bir tutulma meydana geliyor. Bu tutulma sizin pazarlama, tanıtım, halkla ilişkiler, bilgisayar işleri gibi bir takım yenilikleri de hayatınıza katacak. Kuzenleriniz, kardeşleriniz gibi size yakın olan insanların hayatlarında önemli gelişmeler olabilir ve onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz bu süreçte. Bu hafta aile ilişkileriniz genel anlamda kuvvetleniyor. Ev ve aile bireyleri sizler için önemli bir rol oynuyorlar. Aranızın açık olduğu aile büyüklerinizle arayı düzeltmek ve onların ihtiyaçlarına eğilmek sizler için iyi olacaktır. Aşk ve sevgi konularında karşı tarafla anlaşmak bu hafta sizler için hayli zor görünüyor. En iyisi bazı şeyleri zamana bırakmak… 

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, parasal konularda destekler göreceğiniz ve işlerinizi yoluna koyabileceğiniz etkiler söz konusu bu hafta. 11 Ağustos’ta Aslan burcunda bir tutulma meydana geliyor. Bu tutulma size yeni iş kapıları ve maddi imkanlar sunacak gibi görünüyor. Çok çalışmak ve enerjinizi tamamen işinize yöneltmek, ev ve aile yaşantınızı biraz sekteye uğratabilir. Hafta sonunda iletişim problemleri yaşayabilir, bir takım sıkıntılar içerisine girebilirsiniz. Fikir ayrılıkları ve tam da oldu derken bir işin tersine dönmesi durumu yaşanabilir. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişi de yoğun olacağından, bir araya gelmek sizler için bu hafta zorlaşabilir. Sağlık konularına da ayrıca dikkat edilmesi gereken bir hafta. Ailevi meseleler düzeliyor, Venüs’ün bu alana girmesi ile barış ve huzur sizi bulacak merak etmeyin.

 

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek bir tutulma var. Kendinizle ilgili önemli kararlar almak, daha önceden kafanızın içinde olan projeleri hayata geçirmek için fırsat yakalayabileceksiniz. Kalıcı anlaşmalara imzalar atmak, güçlü ve etkili kişilerden destek görmek, yabancılarla ilgili işler, medya, eğitim faaliyetleri yine devrede olacak bu hafta. Merkür retrosundan ötürü iki kere düşünmek bazı aksaklıklara, gecikmelere dikkat etmek gerekebilir. Giyime, kuşama, eğlenceye merakınız artıyor. Çocuklar ve onların işleri de sırtınızda olacaktır. Genel olarak parlayacağınız bir hafta sevgili Aslanlar, aşk hayatında ise partnerinizin istekleri bitmek bilmeyebilir, ama onunla kolaylıkla baş edebileceğinizi düşünüyorum.

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, inanılmaz yoğun ve yorgun bir hafta sizler için Merkür yönetici gezegeniniz şu an retro hareketine devam ediyor. Çalışmak ve üretmek adına kendi sağlığınızı da riske attığınızı belirtmek durumundayım. Haftaya başlarken Ay İkizlerde; haberleşme trafiği yüksek… 11 Ağustos’ta meydana gelen bir tutulma var, Aslan burcundaki Güneş tutulması sizin 12. evinizde olacak. Şifalanmak ve biraz geri planda kalmak sizin için şartlar arasında… Tutulma dönemleri tohum atma zamanlarıdır, başlatma enerjisi hakimdir fakat bu yeniayda öncelikle sizler dinlenmeli, toparlanmak ve düşünmek için fırsat kollamalı ve daha sonra adım atmalısınız. Arkanızdan konuşulanlara pek takılmadan, detaylara inmeden bunu başarabilirseniz ne ala. Hafta sonu Pazar günü toparlıyorsunuz ve en azından kuruntu ve stresten uzaklaşmış bir birey oluyorsunuz. Aşk ve sevgi adına iki kişi arasında kalma ihtimaliniz yüksek bir zaman dilimi sizler için. 

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Terziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, sosyal haneniz hayli yoğun, arkadaşlıklarınız, koşuşturmalarınız, projeleriniz çok fazla olacak. Yeni hedefler belirleyebileceksiniz, Aslan burcundaki tutulma sayesinde yeni insanlarla tanışıp güzel dostluklar kuracağınız bir zaman dilimi sizler için. Bu hafta özellikle yalnız olan Teraziler için kısa seyahatler esnasında tanışacakları birileri gönlünüzü fethedebilir. Kardeşleriniz veya kuzenleriniz tarafından da tanıştırılabilirsiniz bu kişiyle. Hafta boyunca yoğunsunuz, hafta sonu pazar günü herkes dışarı çıkarken sizin haliniz kalmayabilir ya da sessiz ve sakin yerleri tercih edebilirsiniz. İş konularınızda yakın çevrenizden göreceğiniz destekler var. Ayrıca iletişimle ilgili iş yapanlar için avantajlı bir hafta olacak. Bilgisayar, satış pazarlama, ticaret konularında şanslı olacağınız bir haftadasınız. 

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Akrepler, içinizdeki yoğun manevi duygular su yüzüne çıkıyor. Sevgi ve aşka olan inancınızı, iyi niyete olan inancınızı kaybetmediğinizi herkese göstermek istiyorsunuz. Ödemeler konusunda ise zorlanmalar var. Bu hafta sizlerin eğitim konularında bir sonlanma yaşayacağınızı söyleyebilirim. Uzak yerler, yurtdışı, medya, basın, yayın konuları da gündemde olacak. Uzak akrabalarla ilgili haberler gündeminizde olacak.  11 Ağustos’taki Güneş tutulması sizleri en çok iş konusunda destekliyor olacak. Yepyeni projeler için kolları sıvayabilir, iş arayanlar veya terfi gibi yükselmek isteyenler için fırsatlar çıkabilir. Aile büyüklerinizle de ilgilenmeniz gereken bir hafta sizler için haftanın genelinde kadın erkek ilişkileriniz zorlu olacak gibi görünüyor. Bolca rekabet ve kıskançlık hakim bu hafta ilişkinizde, maddi ve parasal anlamda ise cesaretleneceğiniz bir hafta yalnız çok çalışmanız ve enerjinizi tamamen bu işe adamanız gerekmekte ancak bu sayede gelir elde edebileceksiniz.

 

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu hafta seyahat planlarınız yolunda gidecek. Seyahate çıkmayı düşünenler içinde güzel tatil imkanları olacaktır. Güneş sizi bu konularda destekliyor ay boyunca zaten, haftaya başlarken Ay karşıt burcunuzda. İlişki haneniz hareketleniyor, kafanız sevdiğiniz kişinin hareketlerine takılabilir.11 Ağustos’ta Aslan burcunda Güneş tutulması var. Hukuksal bir davanız varsa, yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız, yeni yerler keşfetmek ve vizyonunuzu geliştirmek istiyorsanız, yeni fırsatlar yakalayabileceksiniz. Yalnız olan Yaylar iş hayatlarında karşılarına çıkacak olan birileri ile düzeyli ve güzel bir birlikteliğe yelken açabilirler. İlişkileri olanlar içinse birlikte seyahat planları onlara iyi gelecektir. Bu dönemde fazla koşuşturmadan yorgun düşebilir ve sinirsel gerginliklere maruz kalabilirsiniz. Özellikle kas sisteminizi korumalı ve ağır hareketlerden kaçınmalısınız. 

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, ikili ilişkilerin sizler için önem kazandığı bir hafta sadece ikili ilişkiler değil bir yandan da ortaklaşa işler, birlikte kazanılan işler sizin için ön planda olacak. Yalnız başınıza hareket etmekten ziyade birlik ve beraberlik içinde belli bir düzende gitmeniz gerekebilir. Aslında bu kendi bildiğinizi okumamak, insanları dinlemek ve onların fikirlerine saygı duymak anlamında da kullanabileceğiniz bir hafta. Güneş tutulması 11 Ağustos’ta meydana geliyor. Yeni bir iş ortaklığı için imza atabilir veya herhangi bir ödemeniz var ise bunu ödemek ve borçlarınızdan kurtulmak için değerlendirebilirsiniz bu süreci. Kredi konuları da gündeminizde… Bu hafta ayrıca eski bir dostunuzun düşmanca tavırlarına şaşırabilirsiniz sır olarak saklanacak her ne varsa, açığa çıkıyor.

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, evlilik teklifi bekleyenler veya tam tersi evlilik teklifinde bulunmak isteyenler için yeni başlangıçlar var bu hanede… Aslan burcundaki tutulma sizi son kez bu konularda destekliyor olacak. İlişkisi olmayan Kovalar içinse bir birliktelik söz konusu! Bu ay genel anlamda sadece bu hafta ya özgü değil, tüm ay boyunca bu konuda destekler alıyor olacaksınız. Güneş o hanede bulunuyor ve girdiği alana ışık saçan aydınlatan Güneş sizin ilişkiler hanenizi aydınlatıyor bu sefer.  Bu hafta kredi çekmek, vergi, faiz vs konularda avantaj yakalayabilirsiniz. Ayrıca ertelediğiniz bir operasyon ameliyat tekrardan gündeminize düşebilir.

 

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, aşk ve ilişkiler adına sizde şanslı bir haftadasınız. Bir değil birden fazla talebiniz olabilir bu hafta veya iş teklifleri ve ortaklıklar, imzalar gündemde olacaktır fakat Merkür Retro durumda olduğu için geçmişten gelen sorumluluklar veya kişiler işinize karışabilirler. 11 Ağustos’taki tutulma sağlığınıza dikkat çekiyor. Düzenli kontroller, doktor ziyaretleri, hijyen, beslenme gibi konularda düzenlemeler yapmanız gerekebilir bu süreçte aslında bu ara biraz ara verdiğiniz konulara geri dönmek, bu konudaki enerji düşüklüğünüzü ortadan kaldırmak ve yeniden harekete geçmek sizler için faydalıdır diye düşünüyorum. Hafta genelinde ilişkiler adına şanslısınız, iletişiminiz güçlü! Fakat sağlık ve iş kariyer konularında dikkatli olmanızı gerektiren etkiler mevcut… Günlük rutin hayatınızda çeki düzen verilmesi gereken konular var veya birlikte iş yaptığınız kişilerle aranıza artık mesafe girmeli.

Yılın son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?
Önceki ve Sonraki
Haberler